Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Room next Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Hana Matuzsková. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Room next Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Hana Matuzsková. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785,"— Transkript prezentace:

1

2 Room next Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Hana Matuzsková. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.

3 Check your or your partner’s work. next a a a a a an a a a a a a a a a a

4 T A B L E D E S K P I C T U R E B O O K C A S E A R M C H A I R W A R D R O B E C A R P E T next Check your or your partner ’ s crossword.

5 C L O C K P L A N T B E D S O F A W I N D O W D O O R S H E L F L A M P C H A I R back Check your or your partner ’ s crossword.

6 Zdroje: OCAL. Single Bed clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:   OCAL. Furniture Library Shelves Books clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:   OCAL. Sofa clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:   OCAL. Wooden Table clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:   OCAL. Furniture Cupboard clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:   OCAL. Loveseat clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:   OCAL. Wooden Bookcase clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:   OCAL. Interlocking Floor Tiles clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:   window with draperies Clip Art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:   OCAL. Natural Wood Desk clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:   OCAL. Analog Clock clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:   OCAL. Sheikh Tuhin Table Lamp clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:   OCAL. Door clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:   saint patricks day Shamrock Plant Clip Art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:   OCAL. Butterfly Frame clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:   wooden chair Clip Art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:   Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Hana Matuzsková. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.


Stáhnout ppt "Room next Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Hana Matuzsková. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785,"

Podobné prezentace


Reklamy Google