Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze."— Transkript prezentace:

1

2 Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze. Transport next

3 14 a a a a a a a a a a a an a a a a Check your or your partner’s work.

4 T U B E T R A I N B O A T H E L I C O P T E R M O T O R B I K E P L A N E S H I P B U S next Check your or your partner’s crossword.

5 B I K E V A N T R A I N S N O W M O B I L E A M B U L A N C E L O R R Y C A R T R A M S U B M A R I N E back Check your or your partner’s crossword.

6 Použité obrázky: Juhele. Mi Helicopter Jh Clip Art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. OCAL. Truck Clip Art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. OCAL. Train Exterior Outline Clip Art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. OCAL. Red Travel Bus Clip Art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. OCAL. Lescinqailes Bicycle Clip Art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. OCAL. Train Car Clip Art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. OCAL. Technoargia Motorbike Opt Clip Art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. OCAL. Boat Clip Art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. OCAL. So Dek Clip Art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. OCAL. Snowmobile Clip Art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. Attack sub Clip Art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. OCAL. Aircraft Airplane Clip Art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. OCAL. Tramway Clip Art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. auto van 2 Clip Art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. OCAL. Car Clip Art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. OCAL. Ambulance Clip Art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. Použité nahrávky: autorka materiálu.


Stáhnout ppt "Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze."

Podobné prezentace


Reklamy Google