Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

“Naším posláním je být silou konající dobrou po celém světě dávajíce lidem příležitost ke zlepšení svých životů pomocí rentabilních obchodních možností,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "“Naším posláním je být silou konající dobrou po celém světě dávajíce lidem příležitost ke zlepšení svých životů pomocí rentabilních obchodních možností,"— Transkript prezentace:

1

2 “Naším posláním je být silou konající dobrou po celém světě dávajíce lidem příležitost ke zlepšení svých životů pomocí rentabilních obchodních možností, inovativních produktů a život obohacující a povznášející kultury.” Iniciativa Nourish the Children ® (NTC) spojuje Nu Skin ® s rozsáhlou celosvětovou silou distributorů při výživě hladových dětí. POSLÁNÍ NU SKIN ®

3 JEDINEČNÝ KONCEPT ZÁCHRANY DĚTÍ V roce 2002 založila společnost Nu Skin ® iniciativu NTC jako způsob, který pomůže ukázat na epidemický problém hladu na celém světě. NTC je humanitární iniciativa ziskové společnosti Nu Skin Enterprises a společného podniku s vybranými veřejnými charitami. NTC však charitou není. Inovativní koncept: NTC prodává vysoce výživné jídlo – VitaMeal – a posléze veškeré nákupy daruje třetí straně - neziskovým organizacím specializujícím se na distribuci jídla lidem trpícím podvýživou a hladomorem.

4 UZNÁVANÁ PO CELÉM SVĚTĚ Uznání pro jedinečnou iniciativu Nourish the Children ® společnosti Nu Skin ®, v roce 2007 uděleno Americké podnikatelské ocenění za: Nejlepší program firemní sociální zodpovědnosti Americká podnikatelská ocenění, tzv. Stevies, se udělují společnostem, bez ohledu na jejich typ a velikost, a osobám za nimi stojící. Stevies dále oceňují pozoruhodné výkony na pracovišti na celém světě.

5 PROČ TO DĚLÁME? Každých 6 vteřin umírá jedno dítě na podvýživu. Dohromady to představuje 5,000,000 dětí každý rok. Nu Skin Enterprises nabízí distributorům a zákazníkům příležitost opravdu změnit životy trpících dětí.

6 PROKAŽTE ROZDÍL S VitaMeal, můžete přerušit cyklus chudoby a zachránit životy miliony dětí před podvýživou.

7 Nedostatek vitamínů Infekce a průjem > neschopnost přijímat živiny Neschopnost učit se a pracovat Past chudoby a negramotnosti Nedostatek výživného jídla Rostoucí podvýživa CYKLUS CHUDOBY

8 VitaMeal - VÍCE NEŽ POUHÉ JÍDLO VitaMeal byl vyvinut vědci společnosti Pharmanex ® a odborníky na dětskou podvýživu ve třetím světě speciálně pro podvyživené děti. Poskytuje optimální vyváženost kalorií, bílkovin, tuků, sacharidů, vitamínů a minerálů, kterou podvyživené děti potřebují proto, aby mohly růst a maximálně rozvíjet své schopnosti. VitaMeal je distribuován prostřednictvím uznávaných charitativních organizací, jež mají infrastrukturu potřebnou k efektivní realizaci dodávek.

9 VitaMeal 25 vitamínů a živin Zdravá mysl a tělo Vzdělání díky školnímu stravování Pracovní příležitosti Únik z pasti chudoby VitaMeal – PŘERUŠENÍ CYKLU CHUDOBY

10 PROGRAMY ŠKOLNÍHO STRAVOVÁNÍ Školní stravování využívá dárcovství VitaMeal : děti docházejí do škol za teplou stravou výživa pro mysl i tělo vysoký růst počtu dívek schopných docházet do školy. Síla vzdělávání dívek: vzdělané dívky méně často rodí v době dospívání vzdělané matky vzdělávají své děti vzdělané matky přeruší cyklus negramotnosti a chudoby vzdělané matky mohou zachránit společnost.

11 AKTIVNÍ PARTNER – FEED THE CHILDREN ® Hlavní globální partner NTC Mezinárodní, nezisková, nedenominační křesťanská organizace poskytující pomoc lidem v nouzi Třetí největší mezinárodní charita ve Spojených státech Odhodláni každoročně distribuovat miliony kilogramů potravy rodinám ve více než 60 zemích.

12 Distributoři/ Zákazníci kupují a darují Charity dopravují a distribuují Jídlo je poskytnuto dětem v nouzi Nu Skin produkuje VitaMeal v Malawi, China a USA. NTC je mostem mezi vašimi dary a charitami. NOURISH THE CHILDREN: JAK TO FUNGUJE

13 V ČEM JE NTC JINÁ NTC se od organizací mezinárodní pomoci liší následujícími způsoby: –NTC není charita. Je to zisková humanitární iniciativa řízená ziskovou společností Nu Skin Enterprises. –Přispěvatelé darují potravinový produkt, ne peníze. Celý dar se dostane potřebným. –Spolupracujeme s uznávanými organizacemi mezinárodní pomoci. –Přispěvatelé jsou finančně odměněni za svůj humanitární dar. –VitaMeal se vyrábí v Malawi a v Číně, tím podporuje růst místního hospodářství. –Poskytujeme podrobné informace, obrazovou dokumentaci, zprávy a videa z projektů na různých místech..

14 Z 13,9 milionů obyvatel Malawi jsou 2 miliony sirotci. Průměrná délka života je 44 let. 30 % dětí zemře ještě před pátým rokem života kvůli: –podvýživě –AIDS 90 % obyvatelstva žije na venkově. MALAWI – VŘELÉ SRDCE AFRIKY

15 VÍCE NEŽ POUHÉ STRAVOVÁNÍ…. Nejde jen o rozdávání jídla, ale i o pomoc Malawijcům vytvořit pro sebe a svoji rodinu lepší budoucnost prostřednictvím programů rozvoje zemědělství. Již od roku 2004 spolupracují NTC a Malawi Project na dlouhodobé pomoci prostřednictvím rozvojových projektů částečně financovaných společností Nu Skin ®. Evropa směřuje své snahy a zdroje do jedné destinace: Malawi.

16 VÝROBNÍ ZÁVOD VITAMEAL V MALAWI Společnost Nu Skin ® poskytla polovinu finančních prostředků pro stavbu výrobního závodu na VitaMeal v malawijském Lilongwe. Druhá polovina finančních prostředků byla poskytnuta ve formě půjčky Napoleonu Dzombemu, správci závodu. Vědci společnosti Pharmanex ® přizpůsobili složení VitaMeal, aby vyhovovalo tradiční malawijské stravě a dostupným místním plodinám. Dále proškolili personál závodu. Závod patří Malawijcům a poskytuje nepřetržitou hodnotu obyvatelům Malawi. Závod byl otevřen v roce 2004.

17 AKTIVNÍ PARTNEŘI V MALAWI Malawi Project Charitativní organizace z USA, která obyvatelům Malawi poskytuje potravinovou pomoc, zdravotní péči, vzdělávací programy a programy pro rozvoj zemědělství. Napoleon Dzombe Je rodilým Malawijcem, který svůj domov opustil jako mladík s pouhými 3 americkými dolary v kapse a upozorněním svého otce, aby pomáhal svým lidem. Stal se z něj úspěšný obchodník a začal poskytovat potravu potřebným lidem ze svého domova. Nyní spolupracuje s Malawi Project, spravuje závod na VitaMeal a dohlíží na distribuci balení VitaMeal tisícům podvyživených dětí.

18 OHROMUJÍCÍ VÝSLEDKY Závod na VitaMeal vyrábí více 2,700,000 jídel měsíčně, čímž poskytuje životně důležitou výživu Malawijským sirotkům.. Místní výroba vytváří pracovní místa pro přibližně 400 lidí. Místní zemědělci mají odbyt pro svou produkci. Poskytování VitaMeal do škol přitahuje do škol děti, které by jinak musely pracovat, aby uživily svou rodinu. Místní výroba znamená minimální náklady na dopravu, čímž uvolňuje další finanční prostředky na jiné humanitární snahy.

19 DISTRIBUCE VitaMeal Distribuce se děje prostřednictvím sirotčinců, dětských center, nemocnic, škol... Přímá distribuce do vesnic –ve většině případů zůstávají sirotci u své rodiny na vesnici –jednou měsíčně se VitaMeal distribuuje za pomoci náčelníků místních vesnic –každé potřebné dítě obdrží kupón, který může vyměnit za jedno balení VitaMeal, které jim po dobu jednoho měsíce poskytne teplé jídlo každý den.

20 JAK SE MŮŽETE ZÚČASTNIT Koupí balení VitaMeal: –1 darované balení = 30 jídel –2 darovaná balení = 60 jídel –5 darovaných balení = 150 jídel Dárcovství prostřednictvím programu ADR: –dlouhodobá pomoc – jediný způsob, jak dětem pomoct –získáte produktové body – na produkty Nu Skin ® zdarma –kvalifikujte se na Velvyslance NTC

21 NU SKIN ® NAVÝŠÍ VAŠE DARY Doplňující program: –Pokud zakoupíte 5 balení VitaMeal, Nu Skin Enterprises k němu přidá šesté balení. –Za každých osm balení VitaMeal zakoupených kdekoli na světě daruje Nu Skin Enterprises další balení, které zachrání další potřebné dítě.

22 ZMĚŇTE BUDOUCNOST MALAWIJSKÝCH ZEMEDĚLCŮ Příspěvek nadaci Nu Skin Force For Good Foundation ® na podporu Školy zemědělství pro nezávislost rodin (SAFI) –dar 0,25 amerických dolarů z každého balení VitaMeal –školící zemědělský program –farmy se učí samostatnosti a nezávislosti

23 NU SKIN ® DISTRIBUTOŘI DĚLAJÍ ROZDÍL K dnešnímu dni rodina Nu Skin nakoupila a darovala více než 400 millionů porcí jídla podvýživeným dětem..

24 EMEA PŘISPÍVÁ KE ZLEPŠENÍ Evropa své snahy a zdroje soustředí do jedné destinace: Malawi v Africe K dnešnímu dni bylo distributory, zákazníky a zaměstnanci v rámci regionu EMEA darováno více než 32,5 millionů porcí jídla. V roce 2014 darovali přispívatelé v rámci regionu EMEA 5,1 millionů teplých porcí jídla více než 14 000 dětem každý den. * EMEA: region Evropa, Blízký východ a Afrika.

25 ZEMĚ TĚŽÍCÍ Z VitaMeal

26 "NTC může být jen 5 % toho, co děláme, ale je to 95 % toho, kým jsme" -- Blake Roney Předseda představenstva Nu Skin Enterprises


Stáhnout ppt "“Naším posláním je být silou konající dobrou po celém světě dávajíce lidem příležitost ke zlepšení svých životů pomocí rentabilních obchodních možností,"

Podobné prezentace


Reklamy Google