Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

LOGOPEDICKÉ KOSTKY B 1.Sestavení – síť vystřihneme a sestavíme kostky (síť můžete zalisovat, vystřihnout, ohnout hrany dle pravítka a sestavit pomocí průsvitné.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "LOGOPEDICKÉ KOSTKY B 1.Sestavení – síť vystřihneme a sestavíme kostky (síť můžete zalisovat, vystřihnout, ohnout hrany dle pravítka a sestavit pomocí průsvitné."— Transkript prezentace:

1 LOGOPEDICKÉ KOSTKY B 1.Sestavení – síť vystřihneme a sestavíme kostky (síť můžete zalisovat, vystřihnout, ohnout hrany dle pravítka a sestavit pomocí průsvitné lepenky – déle vydrží). 2.Děti mohou kostkami házet a popisují obrázek, který padne. Nenásilným způsobem můžeme fixovat hlásku B. 3.Použijeme ty kostky, které se nám hodí k reedukaci hlásky. 4.Kostky můžeme využít i pro rozvoj slovní zásoby. Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jan Fišer. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozuje Národní ústav pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků (NÚV).

2 BÚBIČ BOB BÉ BUMBÁC

3 BOBYBOTA BOUDA BÁBA BÓJEBASA

4 BALVANBÁBOVKA BAŽANT BATOLE BATOHBANÁN

5 BEZBERAN BENZÍN BEDNA BEKOVKABERLA

6 BICÍBIČÍK BIŘIC BÍLEK BIFTEKBICYKL

7 BOJLERBOROVICE BORŮVKA BOBULE BODLÁKBONBON

8 BUBENBUNDA BUVOL BUDKA BUCHTABUBLINA

9 OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: Mohamed Ibrahim. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: holding-whip.html [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: Věra Gošová. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: A9mu_cvi%C4%8Den%C3%AD_-_B [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: Christian.Winterstein. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: AJ. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: Zdroje obrázků:

10 OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: Josefus2003. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: thistle.html Mohamed Ibrahim. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: pine-tree.html OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: muffin.html Abby. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: Vargenau. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW:


Stáhnout ppt "LOGOPEDICKÉ KOSTKY B 1.Sestavení – síť vystřihneme a sestavíme kostky (síť můžete zalisovat, vystřihnout, ohnout hrany dle pravítka a sestavit pomocí průsvitné."

Podobné prezentace


Reklamy Google