Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

LOGOPEDICKÉ KOSTKY B Sestavení – síť vystřihneme a sestavíme kostky (síť můžete zalisovat, vystřihnout, ohnout hrany dle pravítka a sestavit pomocí průsvitné.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "LOGOPEDICKÉ KOSTKY B Sestavení – síť vystřihneme a sestavíme kostky (síť můžete zalisovat, vystřihnout, ohnout hrany dle pravítka a sestavit pomocí průsvitné."— Transkript prezentace:

1 LOGOPEDICKÉ KOSTKY B Sestavení – síť vystřihneme a sestavíme kostky (síť můžete zalisovat, vystřihnout, ohnout hrany dle pravítka a sestavit pomocí průsvitné lepenky – déle vydrží). Děti mohou kostkami házet a popisují obrázek, který padne. Nenásilným způsobem můžeme fixovat hlásku B. Použijeme ty kostky, které se nám hodí k reedukaci hlásky. Kostky můžeme využít i pro rozvoj slovní zásoby. Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jan Fišer. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozuje Národní ústav pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků (NÚV).

2 BÁC BUM BIČ BOB

3 BÁBA BOBY BASA BÓJE BOTA BOUDA

4 BATOLE BALVAN BANÁN BATOH BÁBOVKA BAŽANT

5 BEDNA BEZ BERLA BEKOVKA BERAN BENZÍN

6 BÍLEK BICÍ BICYKL BIFTEK BIČÍK BIŘIC

7 BOBULE BOJLER BONBON BODLÁK BOROVICE BORŮVKA

8 BUDKA BUBEN BUBLINA BUCHTA BUNDA BUVOL

9 Zdroje obrázků: OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart-colour-cows1.html> OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart html> [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.pdclipart.org/displayimage.php?album=80&pos=115> OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart html> [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.pdclipart.org/displayimage.php?album=17&pos=160> Mohamed Ibrahim. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart-hand-holding-whip.html> [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.pdclipart.org/displayimage.php?album=23&pos=200> Věra Gošová. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: <http://wiki.rvp.cz/Kabinet/Obrazky/Speci%C3%A1ln%C3%AD_pedagogika/Logopedie/Obr%C3%A1zky_k_logopedick%C3%A9mu_cvi%C4%8Den%C3%AD_-_B> [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.pdclipart.org/displayimage.php?album=33&pos=13> OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart html> Christian.Winterstein. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Glockentonne.png> OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart html> OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart-banana.html> OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart html> OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart html> OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart html> [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Common_Pheasant.jpg> OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart-3246.html> AJ. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart-red-black-hat.html> OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart-3419.html> OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart html>

10 OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart-shepherd.html> OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart-gas-can.html> OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart-4088.html> OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart html> OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart html> OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart html> OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart-soldier-3.html> OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart-green-grapes.html> Josefus2003. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://commons.wikimedia.org/wiki/File:TanqueWH.jpg> OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart-4110.html> OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart-scottish-thistle.html> Mohamed Ibrahim. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart-white-pine-tree.html> OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart html> OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart html> OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart-bubble-5.html> OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart-blueberry-muffin.html> Abby. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart-green-jacket.html> OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart-bass-drum.html> OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://www.clker.com/clipart-bird-house.html> Vargenau. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: <http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Kouglof.png>


Stáhnout ppt "LOGOPEDICKÉ KOSTKY B Sestavení – síť vystřihneme a sestavíme kostky (síť můžete zalisovat, vystřihnout, ohnout hrany dle pravítka a sestavit pomocí průsvitné."

Podobné prezentace


Reklamy Google