Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Inovace a zkvalitnění výuky projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Inovace a zkvalitnění výuky projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST."— Transkript prezentace:

1 Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Inovace a zkvalitnění výuky projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST EU Peníze školám

2 Název: Čteme první věty 1. Anotace: Procvičování slabik použitých v následujících slovech. Čtení vět s těmito slovy. Porozumění daným slovům a smyslu jednotlivých vět. Nácvik správného přízvuku a intonace jednotlivých slov a vět. Texty s názvy : Máma, Míla, Ola, Leo, Pepa. Orientace v souvislém textu. Vypracoval: Mgr. Eva Hocková Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace, Český jazyk a literatura Metodika práce s materiálem: prezentace určená k procvičování čtení vět, lze využít : procvičování jednotlivých slabik následně použitých ve slovech procvičování jednotlivých slov následně použitých ve větách čtení jednoduchého souvislého textu porozumění jednotlivým slovům a větám dotváření pokračování textu – příběhu ( vyprávění ) orientace v souvislém textu využití k nácviku čtení jednotlivců i celé třídy Druh učebního materiálu: Prezentace PowerPoint Ročník: 1. ročník Datum vytvoření: září 2011

3

4 My máme mámu. Máma umía. Umí ia. Máma se má!

5

6 Míla má mámu. Míla mele. Míla máa. Mílo! My se máme!

7

8 Ola sype. Ola má Emu a Elu. Ema lepí. Ela solí.

9

10 Leo má. Maso mele a mísí. Maso se. Máme mísu masa!

11

12 Pepa pase. Pase. sílí a sílí. Pase ia, ale málo.

13 Téma: Čteme první věty 1. – 1. ročník Použitý software: držitel licence - ZŠ J. J. Ryby v Rožmitále p.Tř. Windows XP Professional PowerPoint Zdroje: Autor: Mgr. Eva Hocková ZŠ J. J. Ryby v Rožmitále p.Tř.(www.zsrozmital.cz)


Stáhnout ppt "Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Inovace a zkvalitnění výuky projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST."

Podobné prezentace


Reklamy Google