Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Inovace a zkvalitnění výuky projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Inovace a zkvalitnění výuky projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST."— Transkript prezentace:

1 Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Inovace a zkvalitnění výuky projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST EU Peníze školám

2 Název: Slabiky s písmenem m, M Anotace: Poznávání písmene m, M v jednotlivých slovech a v textu. Nácvik správného čtení slabik s písmenem m, M – ma-má, me-mé, mi-mí, mo-mó, mu-mů, my-mý. Postupné čtení slabik v řádcích, ve sloupcích. Orientace při čtení slabik. Vypracoval: Mgr. Eva Hocková Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace, Český jazyk a literatura Metodika práce s materiálem: výkladová prezentace, lze využít : nácvik hledání slov s písmenem m, M – začátek, prostředek i konec slova postupné spojení písmen ve slabiku čtení slabik s písmenem m, M v řádcích čtení slabik s písmenem m, M ve sloupcích poznávání slov na danou slabiku, tvoření vět na tato slova orientace při čtení slabik tvoření vět na daná slova se slabikami s písmenem m, M využití k nácviku čtení jednotlivců i celé třídy Druh učebního materiálu: Prezentace PowerPoint Ročník: 1. ročník Datum vytvoření: září 2011

3 Mámo, mámo, maminko, až budeš mít miminko, společně mu zazpíváme, že jsme šťastni, že ho máme.

4 Mikulášmost maminkamalinamedvídek strom

5

6

7

8

9

10

11 mame mi momu my mámé mí móm ů mý

12 Ma Me Mi Mo Mu My Má Mé Mí Mó Mů Mý

13 Me Mó mi mí Mé Mo ma mu můmů Má

14 Téma: Slabiky s písmenem m, M – 1. ročník Použitý software: držitel licence - ZŠ J. J. Ryby v Rožmitále p.Tř. Windows XP Professional PowerPoint Zdroje: http://www.clker.com/clipart-14528.html http://www.nicholas.cz/images/mikulas.png http://www.clker.com/clipart-oak-tree.html http://www.clker.com/clipart-wooden-bridge1.html http://www.clker.com/clipart-4615.html http://www.clker.com/clipart-2319.html http://www.clker.com/clipart-simple-raspberry.html http://clipartreview.com/_images_300/A_compass_with_a_rolled_up_map_110528-235327-003009.jpg http://www.clker.com/clipart-3979.html http://www.clker.com/clipart-3994.html http://www.clker.com/clipart-teddy-bear-3.html http://www.clker.com/clipart-microscope-2.html http://www.clker.com/clipart-4598.html http://www.clker.com/clipart-15392.html http://www.clker.com/clipart-3182.html http://www.clker.com/clipart-orange-seashell.html http://www.clker.com/clipart-24641.html http://www.clker.com/clipart-brown.html http://www.clker.com/clipart-racoon.html http://www.clker.com/clipart-15943.html http://www.clker.com/clipart-purple-hoot.html Autor: Mgr. Eva Hocková ZŠ J. J. Ryby v Rožmitále p.Tř.(www.zsrozmital.cz)


Stáhnout ppt "Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Inovace a zkvalitnění výuky projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST."

Podobné prezentace


Reklamy Google