Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Efektivní výuka pro rozvoj potenciálu žáka projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Efektivní výuka pro rozvoj potenciálu žáka projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST."— Transkript prezentace:

1 Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Efektivní výuka pro rozvoj potenciálu žáka projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST Násobilka 5 - Matematika pro 2.ročník

2 4. 5 = sekund(y) Zbývá

3 2. 5 = sekund(y) Zbývá

4 40 : 5 = sekund(y) Zbývá

5 35 : 5 = sekund(y) Zbývá

6 1. 5 = sekund(y) Zbývá

7 0. 5 = sekund(y) Zbývá

8 25 : 5 = sekund(y) Zbývá

9 50 : 5 = sekund(y) Zbývá

10 30 : 5 = sekund(y) Zbývá

11 9. 5 = sekund(y) Zbývá

12 7. 5 = sekund(y) Zbývá

13 45 : 5 = sekund(y) Zbývá

14 8. 5 = sekund(y) Zbývá

15 Téma: Násobilka 5 - Matematika pro 2.ročník Použitý software: držitel licence - ZŠ J. J. Ryby v Rožmitále p.Tř. Windows XP Professional Turning Point Zoner - České kliparty 1, 2, 3 internet Autor: Mgr.Svatava Hošková ZŠ J. J. Ryby v Rožmitále p.Tř. (www.zsrozmital.cz)


Stáhnout ppt "Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Efektivní výuka pro rozvoj potenciálu žáka projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST."

Podobné prezentace


Reklamy Google