Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Efektivní výuka pro rozvoj potenciálu žáka projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Efektivní výuka pro rozvoj potenciálu žáka projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST."— Transkript prezentace:

1 Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Efektivní výuka pro rozvoj potenciálu žáka projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST Chytačky vyjm.slov po b,l,m -pro 3.ročník

2 odb_t úkol 1.í 2.ý

3 Hodiny odb_jí půlnic. 1.i 2.y

4 nab_t pušku 1.í 2.ý

5 Jan nab_l statek dědictvím. 1.i 2.y

6 dob_t hrad 1.í 2.ý

7 Musím dob_t mobil. 1.í 2.ý

8 L_ska je kachna. 1.i 2.y

9 L_ska je keř s oříšky. 1.í 2.ý

10 V létě se často bl_ská. 1.í 2.ý

11 bl_zká vesnice 1.í 2.ý

12 Jana si m_la ruce. 1.i 2.y

13 Evička je m_lá. 1.i 2.y

14 Kuchařky m_jí nádobí. 1.i 2.y

15 auta se m_jí (projedou kolem) 1.í 2.ý

16 Téma: Chytačky vyjm.slov po b,l,m Použitý software: držitel licence - ZŠ J. J. Ryby v Rožmitále p.Tř. Windows XP Professional Turning Point Zoner - České kliparty 1, 2, 3 internet Autor: Mgr.Svatava Hošková ZŠ J. J. Ryby v Rožmitále p.Tř. (www.zsrozmital.cz)


Stáhnout ppt "Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Efektivní výuka pro rozvoj potenciálu žáka projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST."

Podobné prezentace


Reklamy Google