Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Efektivní výuka pro rozvoj potenciálu žáka projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Efektivní výuka pro rozvoj potenciálu žáka projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST."— Transkript prezentace:

1 Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Efektivní výuka pro rozvoj potenciálu žáka projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST Tvrdé, měkké souhlásky opakování - pro 3.ročník

2 Tři traktory 1.Ano 2.Ne

3 Velcí hady 1.Ano 2.Ne

4 Vánočný svátky 1.Ano 2.Ne

5 Pestré šaty 1.Ano 2.Ne

6 Všichny ptáci 1.Ano 2.Ne

7 Smrkové šiški 1.Ano 2.Ne

8 Líní kapři 1.Ano 2.Ne

9 Pilní žácy 1.Ano 2.Ne

10 Staré ploti 1.Ano 2.Ne

11 Chytrý přýtel 1.Ano 2.Ne

12 Mladý zajíčci 1.Ano 2.Ne

13 Ručičky hodyn 1.Ano 2.Ne

14 Téma: Tvrdé, měkké souhlásky opakování pro 3.ročník Použitý software: držitel licence - ZŠ J. J. Ryby v Rožmitále p.Tř. Windows XP Professional Turning Point Zoner - České kliparty 1, 2, 3 internet Autor: Mgr.Svatava Hošková ZŠ J. J. Ryby v Rožmitále p.Tř. (www.zsrozmital.cz)


Stáhnout ppt "Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Efektivní výuka pro rozvoj potenciálu žáka projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST."

Podobné prezentace


Reklamy Google