Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Efektivní výuka pro rozvoj potenciálu žáka projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Efektivní výuka pro rozvoj potenciálu žáka projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST."— Transkript prezentace:

1 Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Efektivní výuka pro rozvoj potenciálu žáka projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST Zaokrouhlování čísel na desítky a stovky Matematika – 3. ročník

2 Číslo 127 zaokrouhlíme na desítky na:

3 Číslo 263 zaokrouhlíme na desítky na:

4 Číslo 485 zaokrouhlíme na desítky na:

5 Číslo 371 zaokrouhlíme na desítky na:

6 Číslo 899 zaokrouhlíme na desítky na:

7 Číslo 534 zaokrouhlíme na desítky na:

8 Číslo 268 zaokrouhlíme na stovky na:

9 Číslo 729 zaokrouhlíme na stovky na:

10 Číslo 853 zaokrouhlíme na stovky:

11 Číslo 494 zaokrouhlíme na stovky na:

12 Číslo 518 zaokrouhlíme na stovky na:

13 Číslo 973 zaokrouhlíme na stovky na:

14 Zaokrouhlování čísel na desítky a stovky – Matematika ročník ZŠ Použitý software: držitel licence - ZŠ J. J. Ryby v Rožmitále p.Tř. Windows XP Professional Microsoft Office - TurningPoint Autor: Mgr. Jaroslav Zajíček ZŠ J. J. Ryby v Rožmitále p.Tř. (www.zsrozmital.cz)www.zsrozmital.cz


Stáhnout ppt "Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Efektivní výuka pro rozvoj potenciálu žáka projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST."

Podobné prezentace


Reklamy Google