Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Puzzle – listnaté stromy Materiál obsahuje dva typy puzzle. První jsou barevné, připravené k vytisknutí, zalisování a práci např. při hodině ve dvojicích.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Puzzle – listnaté stromy Materiál obsahuje dva typy puzzle. První jsou barevné, připravené k vytisknutí, zalisování a práci např. při hodině ve dvojicích."— Transkript prezentace:

1 Puzzle – listnaté stromy Materiál obsahuje dva typy puzzle. První jsou barevné, připravené k vytisknutí, zalisování a práci např. při hodině ve dvojicích. A druhé, které jsou černobílé, jsou určeny pro žáky, kteří si je vystřihnou, složí a nalepí např. do sešitu. Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.

2 DUB BUK

3 BŘÍZA LÍPA

4 OŘEŠÁK KAŠTAN

5 OLŠE TOPOL

6 JAVOR VRBA

7

8

9 Zdroje obrázků: 1.FRANK VINCENTZ. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 2.FRANK VINCENTZ. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 3.S SEPP. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 4.FRITZ GELLER-GRIMM. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 5.NEKRASOV.IG. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 6.MAXMARSILIUS. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 7.MARPHEUS2309. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 8.PLEPLE2000. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 9.MIIKA SILFVERBERG. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 10.RASBAK. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 11.RASBAK. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 12.NOVA. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 13.BFF. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: _fruits_and_seeds.jpg 14.SOYLENTGREEN. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Transparent.png 15.GUILLAUME BOKIAU. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 16.ANDEL FRUH. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 17.MPF. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 18.[cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: 19.[cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: 20.[cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:


Stáhnout ppt "Puzzle – listnaté stromy Materiál obsahuje dva typy puzzle. První jsou barevné, připravené k vytisknutí, zalisování a práci např. při hodině ve dvojicích."

Podobné prezentace


Reklamy Google