Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

PRACOVNÍ LISTY Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "PRACOVNÍ LISTY Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785,"— Transkript prezentace:

1 PRACOVNÍ LISTY Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.

2 LÍPA DUB BUK BŘÍZA TOPOL VRBA JAVOR OLŠE
Přiřaď listy ke správným stromům. LÍPA KAŠTAN OŘECHÁČ DUB BUK BŘÍZA TOPOL VRBA JAVOR OLŠE

3 LÍPA DUB BUK BŘÍZA TOPOL VRBA JAVOR OLŠE
Přiřaď plody ke správným stromům. LÍPA KAŠTAN OŘECHÁČ DUB BUK BŘÍZA TOPOL VRBA JAVOR OLŠE

4 Přiřaď plody ke správným listům.

5 Zdroje obrázků: FRANK VINCENTZ. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: <http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Acer_pseudoplatanus5_ies.jpg> FRANK VINCENTZ. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: <http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Acer_pseudoplatanus3_ies.jpg> S SEPP. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: <http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Salix_alba_leaf.jpg> FRITZ GELLER-GRIMM. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: <http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Salix_fg02.jpg> NEKRASOV.IG. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: <http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Juglans_cinerea_001_Nekrasov.jpg> MAXMARSILIUS. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: <http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Walnuss_003.JPG> MARPHEUS2309. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: <http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Blatt_der_Rosskastanie.png> PLEPLE2000. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: <http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Betula_leaf_457.jpg> MIIKA SILFVERBERG. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: <http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Birch_ _white.jpg> RASBAK. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: <http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Populier_mannelijke_bloeiwijze_(Populus_canadensis_male_inflorescens).jpg> RASBAK. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: <http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Italiaanse_populier_driehoekigblad_Populus_nigra_%27Italica%27.jpg> NOVA. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: <http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Alnus_glutinosa_Bialowieza_001.jpg> BFF. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: <http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Alnus_glutinosa_-_fruits_and_seeds.jpg> SOYLENTGREEN. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: <http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Blender3D_Lisc_lipy-Transparent.png> GUILLAUME BOKIAU. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: <http://commons.wikimedia.org/wiki/File:H%C3%AAtre_feuille.png> ANDEL FRUH. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: <http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Fagus_sylvatica_semina.jpg> MPF. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: <http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Quercus_cerris1.jpg> [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Ka%C5%A1tany_2.jpg> [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Koeh-139.jpg> [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Quercus_alba_acorn.jpg>


Stáhnout ppt "PRACOVNÍ LISTY Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785,"

Podobné prezentace


Reklamy Google