Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

PRACOVNÍ LISTY Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "PRACOVNÍ LISTY Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785,"— Transkript prezentace:

1 PRACOVNÍ LISTY Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.

2 LÍPA KAŠTAN OŘECHÁČ DUB BUK BŘÍZA TOPOL VRBA JAVOR OLŠE Přiřaď listy ke správným stromům.

3 LÍPA KAŠTAN OŘECHÁČ DUB BUK BŘÍZA TOPOL VRBA JAVOR OLŠE Přiřaď plody ke správným stromům.

4 Přiřaď plody ke správným listům.

5 Zdroje obrázků: 1.FRANK VINCENTZ. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 2.FRANK VINCENTZ. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 3.S SEPP. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 4.FRITZ GELLER-GRIMM. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 5.NEKRASOV.IG. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 6.MAXMARSILIUS. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 7.MARPHEUS2309. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 8.PLEPLE2000. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 9.MIIKA SILFVERBERG. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 10.RASBAK. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: e_inflorescens).jpg 11.RASBAK. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: ica%27.jpg 12.NOVA. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 13.BFF. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 14.SOYLENTGREEN. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 15.GUILLAUME BOKIAU. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 16.ANDEL FRUH. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 17.MPF. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 18.[cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: 19.[cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: 20.[cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:


Stáhnout ppt "PRACOVNÍ LISTY Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785,"

Podobné prezentace


Reklamy Google