Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Okna zdvojená Střední odborná škola Otrokovice www.zlinskedumy.cz Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je ing. Zdeněk Polýnek Dostupné.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Okna zdvojená Střední odborná škola Otrokovice www.zlinskedumy.cz Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je ing. Zdeněk Polýnek Dostupné."— Transkript prezentace:

1 Okna zdvojená Střední odborná škola Otrokovice www.zlinskedumy.cz Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je ing. Zdeněk Polýnek Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.

2 Charakteristika DUM Název školy a adresaStřední odborná škola Otrokovice, tř. T. Bati 1266, 76502 Otrokovice Číslo projektuCZ.1.07/1.5.00/34.0445 /1 AutorIng. Zdeněk Polýnek Označení DUMVY_32_INOVACE_SOSOTR-Tr-Str/3-SO-1/18 Název DUM Okna zdvojená Stupeň a typ vzděláváníStředoškolské vzdělávání Kód oboru RVP33-56-H/01 Obor vzděláváníTruhlář Vyučovací předmětStavební truhlářství Druh učebního materiáluVýukový materiál Cílová skupinaŽák, 17 – 18 let Anotace Výukový materiál je určen k frontální výuce učitelem, případně jako materiál pro samostudium, nutno doplnit výkladem, náplň: dřevěná zdvojená okna, montáž oken, zasklívací jednotky Vybavení, pomůckyDataprojektor Klíčová slovaOkno dřevěné zdvojené, zasklívací jednotky, montáž oken Datum20. 8. 2013

3 Okna zdvojená Význam oken oken Konstrukce dřevěných zdvojených oken Montáž oken Zasklívací jednotky Náplň výuky

4 Význam oken Zdvojená okna mají dvě křídla – vntřní a vnější, která jsou spolu spojena a obě svými polodrážkami dosedají do polodrážek rámů. Okna mohou být ven nebo dovnitř otevíravá, sklápěcí, vyklápěcí, otevíravá a sklápěcí, kyvná, otočná. V současné době jsou zdvojená okna standardními okny pro bytovou a občanskou výstavbu. Tato okna mohou být: s jednoduchým zasklením s izolačním zasklením dvojitým (trojitým) Montáž oken a zaklívací jednotky byly probrány v kapitole Druhy oken.

5 Schéma Obr. 1

6 Detaily Obr. 2 Vodorovný řez A-A

7 Detaily Obr. 3 Svislý řez B-B

8 Okenní profily Obr. 4

9 Kontrolní otázky a úkoly 1.Kde se používají zdvojená okna? 2.Nakresli svislý a vodorovný řez zdvojeným oknem. 3.Nakresli jednotlivé okenní profily.

10 Seznam obrázků 1.Odborné kreslení pro 1. až 3. ročník učebního oboru Truhlář 2.Odborné kreslení pro 1. až 3. ročník učebního oboru Truhlář 3.Odborné kreslení pro 1. až 3. ročník učebního oboru Truhlář 4.Odborné kreslení pro 1. až 3. ročník učebního oboru Truhlář

11 Seznam použité literatury [1] R. Slavický, Odborné kreslení pro 1. až 3. ročník učebního oboru Truhlář, Praha 1997, Informatorium, ISBN 80-86073-15-7

12 Děkuji za pozornost


Stáhnout ppt "Okna zdvojená Střední odborná škola Otrokovice www.zlinskedumy.cz Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je ing. Zdeněk Polýnek Dostupné."

Podobné prezentace


Reklamy Google