Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Network Marketing NINJA by Daniel Sikora V předchozích prezentacích jsme si řekli, jak zdarma vytvářet síť prostřednictvím Open-Pre-Launch a jak vytvářet.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Network Marketing NINJA by Daniel Sikora V předchozích prezentacích jsme si řekli, jak zdarma vytvářet síť prostřednictvím Open-Pre-Launch a jak vytvářet."— Transkript prezentace:

1 Network Marketing NINJA by Daniel Sikora V předchozích prezentacích jsme si řekli, jak zdarma vytvářet síť prostřednictvím Open-Pre-Launch a jak vytvářet prostor PPP prostřednictvím funkce OpenBlog.

2 Nyní si řekneme, jaký finanční přínos to bude pro nás mít, jestli tyto úkony budeme dělat systematicky a pravidelně a stejné systematičnosti a pravidelnosti při využívání funkcí nabízených projektem OpenEconomy naučíme své partnery v síti.

3 Řekneme si, jak z malých částek vznikají tisíce, desítky i stovky tisíc, které mohou doputovat na Váš bankovní účet!

4 Vše je o správném pochopení a následném využití principů síťového marketingu.

5 Chcete pravidelně a systematicky vydělávat alespoň ,- Kč měsíčně?

6 Potřebujete splnit 3 základní podmínky

7 3 základní podmínky: Získejte 2 spolupracovníky, kteří chtějí vydělávat Získejte 5 až 10 partnerů, kteří budou prostřednictvím OpenAdvert pravidelně propagovat své služby Naučte své 2 spolupracovníky, aby udělali totéž co Vy

8 Network Marketing NINJA by Daniel Sikora Finanční přínos: 2 spolupracovníci si pořídí OpenBlog – Vy obdržíte odměnu Spolupracovníci Vašich dvou spolupracovníků si pořídí OpenBlog – Vy obdržíte odměnu Tenhle postup se opakuje do 18. úrovně pod Vámi

9 Network Marketing NINJA by Daniel Sikora Finanční přínos: V tomto příkladu si vypočítáme odměny, které mohou doputovat na Váš bankovní účet v situaci, kdy si spolupracovníci postupně aktivují své OpenBlogy. ÚroveňProvize 1.60, ,- 3.60, ,- 5.48,- 6.96, , , , , , , , , , , , , ,- Celkem Provize z aktivace funkce OpenBlog Vašimi spolupracovníky je jistě zajímavá, jde jen ale o pouhý začátek. Tuto částku budete dostávat tak, jak budou OpenBlogy postupně aktivovány. Z hlediska stability příjmu jsou zajímavější třeba odměny z reklam, které si zakoupí Vaši obchodní partneři získaní prostřednictvím PPP.

10 Network Marketing NINJA by Daniel Sikora Finanční přínos: V tomto příkladu si vypočítáme odměny, které mohou doputovat na Váš bankovní účet v situaci, kdy si Vaši partneři zakoupí reklamu v hodnotě pouhých 100,- Kč měsíčně. ÚroveňProvize 1.42, ,- 3.42, , , , , , , , , , , , , , , , ,60 Celkem Z částky 100,- Kč jde ihned 35,- Kč na přímé odměny. Počítejme, že pouze 3 partneři každého spolupracovníka si tuto reklamu během měsíce objednají. Tyto odměny mohou na Váš bankovní účet doputovat každý měsíc!

11 Network Marketing NINJA by Daniel Sikora V předchozím příkladu jsme počítali s cenou reklamy ve výši 100,- Kč.

12 Průměrná cena placené reklamy se nyní pohybuje kolem částky 300,- Kč.

13 Jak pracovat s reklamou na OpenEconomy se dozvíte v následující prezentaci s názvem „Jak vydělávat na OpenEconomy - OpenAdvert“


Stáhnout ppt "Network Marketing NINJA by Daniel Sikora V předchozích prezentacích jsme si řekli, jak zdarma vytvářet síť prostřednictvím Open-Pre-Launch a jak vytvářet."

Podobné prezentace


Reklamy Google