Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Síla iWoWWe Během 24 měsíců bude iWoWWe znát každý a bude ho mít skoro každý Proč? Nejlevnější, nejlepší, nejvíc možností komunikace (volání,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Síla iWoWWe Během 24 měsíců bude iWoWWe znát každý a bude ho mít skoro každý Proč? Nejlevnější, nejlepší, nejvíc možností komunikace (volání,"— Transkript prezentace:

1

2

3

4

5

6 Síla iWoWWe Během 24 měsíců bude iWoWWe znát každý a bude ho mít skoro každý Proč? Nejlevnější, nejlepší, nejvíc možností komunikace (volání, videokomunikace, videokonference až s 100 lidmi zároveň, videoemaily atd…) a hlavně: iWoWWe platí svým klientům! To jsou důvody, přoč iWoWWe bude mít každý

7 Peníze z iWoWWe matrixu Vy můžete mít peníze z každého člověka, který se zapojí do systému a to celostvětově. Jinými slovy: Můžete mít měsíčně peníze z každého člověka, kdo bude využívat iWoWWe

8 Jak s iWoWWe vydělat? Za prvé je nutno si uvědomit, že s iWoWWe vydělává KAŽDÝ. Stačí se zapojit do systému a čekat, než se automaticky zaplní Váš MATRIX a postupně si otevírat větší a větší přístup k výdělku. Je jen na člověku, jestli chce počkat na výdělek nebo si výrazně zvětší příjem svojí prací.

9 Český tým EMM Vám nabízí tyto výhody členství! 1.Naši pracovníci se starají o mnohem rychlejší růst vašeho MATRIXU a POZOR!, nenechávají si klienty a obchodníky pro sebe ale dávají je na volná místa našich klientů (Vás) = Dostáváte provize, meziprovize bez práce. 2.Poskytujeme 5000,- v hotovosti do začátku každému, kdo má zájem o spolupráci. 3.Naprostá technická podpora, český účet bez poplatků pro výběr a vkládání peněz. 4.SUPERPODÍL: pozice, kde je už předem zapojena síť obchodníků a klientů = okamžitý zisk, okamžitě splněny podmínky pro přístup k 29 955 lidem = 29 955 $ měsíčně!!!

10 Superpodíl Pozice, na kterou jsou již předem zapojeni obchodníci a klienti. Okamžitý výdělek a zároveň jsou zde splněny podmínky pro přístup do celého MATRIXU. Výrazně rychlejší růst výdělku: obchodníci a pracovníci jsou totiž napojeni na Vás. Až 60 000 Kč měsíčně během relativně krátké doby. Pozor – existuje jen omezené množství Superpodílových pozic! Superpodíl pokrývá náklady spojené se získáním nároku na superpodíl

11 Podmínky pro poskytnutí superpodílu Dvě varianty, jak dosáhnout nároku na superpodíl. 1.VARIANTA A (klient): Koupit 1+4 prémiové pozice. Vstupní náklady 20.000 Kč, okamžitá odměna 6.500 Kč. Měsíční náklady 2.000 Kč. Celkem náklady 13.500 Kč + 2.000 Kč/měsíc. Získáte 1 podíl z 1% obratu iWowWe + superpodíl od EMM. 2.VARIANTA B (obchodník): Koupit 1 prémiovou pozici a zaregistrovat další 4 prémiové personals. Vstupní náklady 4.000 Kč + 400 Kč/měsíc, zisk provize 6.500 Kč. Celkové náklady mínus2.500 Kč (tedy zisk 2.500 Kč) + 400 Kč/měsíc. Získáte 1 podíl z 1% obratu iWowWe + superpodíl od EMM. Získáním Superpodílu rovnou budete získávat provize a meziprovize z veliké sítě klientů, které pokryjí náklady na získání Superpodílu.

12 Obchodní činnost Obchodníci v EMM jsou odměňováni velice vysokými provizemi. Odměna 1000 až 2000 Kč za registraci prémiové pozice, 200 až 1000 Kč meziprovize. Odměna 25 $ za základní registraci. Odměna 60 000Kč, pokud obchodník splní investorský matrix (informace podáme telefonicky nebo osobně). Princip práce obchodníka: nabízet klientům bezkonkureční možnost výdělku spjatý s bezkonkurenčním komunikačním produktem. Obchodník si nechává všechny klienty/obchodníky pro sebe, není povinen je registrovat pod klienty v jeho matrixu, o to se staráme my.

13 Vysvětlení pojmů Matrix: název sítě lidí. Řazení je automaticky hlídáno tak, že člověk pod sebou napřímo může mít maximálně tři personals, čtvrý personals a další jsou systémem přiřazeni do první volné pozice v síti zleva, přičemž ale hlavní provizi dostává člověk, který klienta zaregistroval ne člověk, ke kterému se díky MATRIXU zařadil, nicméně dostává z něj pravidelné měsíční částky. Personal: člověk, kterého zaregistrujete. Otevření přístupu k celé síti: Základní pozice poskytuje pouze hlavní provize a měsíční dolar do dvou úrovní sítě. Prémiová pozice poskytuje provize, meziprovize, měsíční dolar z lidí do dvou úrovní. Při zapsání tří personals se Vám otevírá přístup do čtyř úrovní, přičemž získáváte provize, meziprovize a měsíční dolar. V momentu, když tři personals z Vaší sítě splní podmínku, že mají své vlastní tři personals, otevírá se Vám celý MATRIX, tj. 29 955 lidí, ze kterých máte provize, meziprovize a hlavně měsíčně až 2 dolary z každého! P.S. Nezapomeňte na fakt, že naši pracovníci dávají klienty přímo Vám, proto ve většině případů získáte celý přístup naprosto bez práce. Provize: 25 $ za základní registraci, 50 $ za prémiovou registraci. Meziprovize: 10 $ za prémiovou registraci, plus 10$ navíc za každý postup nahoru v žebříčku (director, senior director, executive director, national sales director, global field chairman) Základní a prémiová registrace: Základní registrace: cena 1500 Kč + 400/M. Nárok na hlavní provize + 1 dolaru měsíčně z matrixu. Prémiová registrace: cena 4000 Kč + 400/M. Nárok na hlavní provize, meziprovize, 1 dolar měsíčně z matrixu. 1% zisk z obratu iWoWWe: Pracovníci, kteří získají 4 personals během 30 dní, získávaji podíl na 1% iWoWWe vypláceným čtvrtletně.

14 Registrace Pro registraci napište na email agentura.jana@gmail.com své: jméno, příjmení, adresu trvalého bydliště plus PSČ, mobilní telefon, email. (kontaktní údaje budou použity pouze pro účel registrace) nebo kontaktujte svého nadřízeného. agentura.jana@gmail.com Na účet 2500255279 / 2010 pošlete potřebnou částku (1500, 4000, 20 000…) a do zprávy pro příjemce napište své jméno plus mobilní telefon. Hned po přijetí částky Vás registrujeme.

15 Chcete využít 5000 Kč v hotovosti pro začátek? Napište do zprávy: „Zájemce o půjčku“. Půjčky poskytujeme podle běžných zákonných podmínek všem, kteří je splňují. Splatnost půjčky je jeden rok. Náš postup v systému zajišťuje, že Váš zisk bez potíží zaplatí půjčku a Vy získáte kvalitní zdroj příjmů. SPOLEČNĚ VYDĚLÁME BEZ RIZIK!

16 iWoWWe & EMM Vydělávejte chytře


Stáhnout ppt "Síla iWoWWe Během 24 měsíců bude iWoWWe znát každý a bude ho mít skoro každý Proč? Nejlevnější, nejlepší, nejvíc možností komunikace (volání,"

Podobné prezentace


Reklamy Google