Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

V hospodě se ptá jeden kamarád druhého: "Pepo, co dáš za moji manželku?" "Nic." "Beru!"

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "V hospodě se ptá jeden kamarád druhého: "Pepo, co dáš za moji manželku?" "Nic." "Beru!""— Transkript prezentace:

1

2

3 V hospodě se ptá jeden kamarád druhého: "Pepo, co dáš za moji manželku?" "Nic." "Beru!"

4 Muž se vrací z pohřbu své ženy. Jeden smuteční host na něj: "Jak se cítíte?" "A víte, že mi ta malá procházka udělala docela dobře?"

5 "Miláčku, co kdybych přišel zítra k vám a přede všemi tě požádal o ruku?" "Hmmm, manžel by asi zuřil a děti by se smály."

6 „Drahá, dneska tě umiluji k smrti," řekl manžel, sedl si k televizi a usnul. "Tak co," budí ho žena, "bude něco?" "Víš co, daruju ti život..."

7 Povídá jeden kolega druhému: "Máš na drátě tchýni." A ten na to: "Telefonuje nebo visí?"

8 Přijde muž domů a najednou slyší zvonek, přistoupí tedy ke dveřím a podívá se, kdo tam je a uvidí tchýni s kufry. Tak otevře a ptá se: "Na jak dlouho jste přijela maminko?" Tchýně odpoví: "No, dokud vás neomrzím." A pán hned reaguje: "A nedáte si aspoň to kafe?"

9 Šéf přijímá sekretářku a říká: "Na zkouškách jste obstála dobře, hodnocení a doporučení vynikající, ale rád bych věděl, jestli umíte dobře počítat." "Samozřejmě, perfektně." "Tak běžte do vedlejší místnosti, svlečte se a počítejte s tím, že za chvíli jsem u vás."

10 Přijde sekretářka za šéfem a říká: "Mám pro vás dvě zprávy - špatnou a dobrou, kterou chcete slyšet první?" "Začněte tou dobrou." "Nejste neplodný."

11 Ředitel povídá sekretářce: "Slečno, neviděla jste moje pero?" "Ještě ne, pane řediteli."

12 Matka se ptá dcery, která začala pracovat jako sekretářka: "A neobtěžuje tě šéf?" Dcera se usměje: "Ani ne, mami! Já mám sex ráda..."


Stáhnout ppt "V hospodě se ptá jeden kamarád druhého: "Pepo, co dáš za moji manželku?" "Nic." "Beru!""

Podobné prezentace


Reklamy Google