Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Poslední letošní vtípkování. jarno.webovastranka.cz.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Poslední letošní vtípkování. jarno.webovastranka.cz."— Transkript prezentace:

1

2 Poslední letošní vtípkování. jarno.webovastranka.cz

3 Reklama: Maminko, jak to ze máš tak hebké ruce? Protože nádobí umývá tatínek!

4

5 Sedí mamut na lavičce a čte si noviny. Najednou k němu přiběhnou sloni a děsně ho zmlátí. Mamut zavrtí hlavou a povídá: "Skini zasraný."

6

7 Po lese chodí strašně naštvaný medvěd. Všude okolo sníh,mrzne až praští. Medvěd tu kopne do jedličky, tam do zajíce,vlkovi rozbije hubu a přitom si mrmlá: "Proč jsem, kurva, v září pil to kafe...?!!"

8

9 Dva bankéři diskutují nad aktuální situací... "Člověče, po včerejším propadu na burze, jak jsi spal?" "Jako malé dítě!" "To nechápu?" "Celou noc jsem řval a dvakrát se posral"

10

11 Posledního dubna křičím na manželku: "Zlato, u dveří je nějaká čarodejnice, co mám udělat?" Manželka: "Dej jí nějaké sladkosti a pošli ji do prdele!" A od té doby se mnou tchýně nemluví....

12

13 Hádají se tři muži, kdo má hloupější manželku. První povídá: "Ta moje vůbec neumí plavat a koupila si kompletní potápěčské vybavení." Druhý říká: "Té mojí se točí hlava, když se podívá z prvního patra a koupila si rogalo." A pak třetí: "To nic není, ta moje jede na čtrnáct dní do lázní, koupila si třicet kondomů a přitom vůbec nemá pinďoura!"

14

15 Na lavičce v parku sedí milenecký pár a líbá se. Přisedne chlap a hladí ženu po kolenou. Mladík se na něj obrátí: "Co si to dovolujete?" "Chtěl jsem jen manželku poprosit, aby mi dala klíče od domu."

16

17 Přijde muž domů a volá na manželku "Vezmi si šaty, stará, vyhrál jsem pět milionů!" Manželka šťastně: "A které, miláčku?" "Všechny a vypadni..."

18

19 Pepíček se ptá otce: "Tati, zasáhne naši rodinu finanční krize?" A tatínek odpovídá: "Finanční krize zasáhne ty, kteří mají peníze. My budeme prostě v prdeli..."

20 Nashle po novém roce. jarno


Stáhnout ppt "Poslední letošní vtípkování. jarno.webovastranka.cz."

Podobné prezentace


Reklamy Google