Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

VTÍPKY nad * 18 Manžel chodí v noci po kuchyni. Manželka se ptá: "Co tady blbneš takhle v noci?" "Ale, mám strašnou chuť na sex!" "Tak pojď, jsem ti.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "VTÍPKY nad * 18 Manžel chodí v noci po kuchyni. Manželka se ptá: "Co tady blbneš takhle v noci?" "Ale, mám strašnou chuť na sex!" "Tak pojď, jsem ti."— Transkript prezentace:

1

2 VTÍPKY nad * 18

3 Manžel chodí v noci po kuchyni. Manželka se ptá: "Co tady blbneš takhle v noci?" "Ale, mám strašnou chuť na sex!" "Tak pojď, jsem ti k dispozici." Muž se na ni podívá a říká: Já to raději rozchodím."

4 V mešitě se v kleče modlí Arabové. V tom vejde homosexuál a hned ve dveřích zajásá: "To je překrásně prostřený švédský stůl."

5 "Víte proč jsou všichni trpaslíci šťastní, když jdou ráno do práce???" "Protože je šimrá tráva na kulkách."

6 O svatební noci vleze tchýně novomanželům do ložnice zeť zrovna bere manželku ze zadu. Tchýně se rozčílí : "Není ti to blbý o svatební noci a ty jí bereš tak brutálně?" "Ale takhle vleze o 3 cm dál,brání se zeť. "Opravdu?„ tchýně utíká za mužem, profackuje ho a povídá: "To máš za ty ušetřený kilometry."

7 "Ne, to ne." Křičí blondýnka svému sexu chtivému partnerovi. "Nemanželský styk je velký hřích" " Maru,přece nebudu čekat,než se vdáš.“

8 "Podívej se na sebe." vyčítá manželka sexuálně neúspěšnému manželovi. "A ty mi budeš stále předhazovat, že se nemůžu trefit do garáže."

9 Jak poznáte,že je manželka mrtvá. Sex je stále stejný, Jen v kuchyni přibývá nádobí.

10 V Perlovce se přitočí k dědovi vnadná černoška: „kocourku,nechceš zajít ke mně domů?“ „neblbni,co bych dělal v Africe?“

11 Víš,kde by si měli naši fotbalisté brát příklad? U nevěrných manželů. Ti září a podávají nejlepší výkon Na cizím hřišti.

12 Zubař povídá pacientovi: "Mám pocit, jako byste měl moje koule v ruce. "Ano, pane doktore, nechceme si přece navzájem působit bolest, že?"


Stáhnout ppt "VTÍPKY nad * 18 Manžel chodí v noci po kuchyni. Manželka se ptá: "Co tady blbneš takhle v noci?" "Ale, mám strašnou chuť na sex!" "Tak pojď, jsem ti."

Podobné prezentace


Reklamy Google