Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

PLAY. 1/ Kdy se zlobí manžel na manželku? - Když si pověsí svůj kožich na cizí hák. 2/ Proč nosí muži pruhované pyžamo? - Protože se v noci dřou jak trestanci.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "PLAY. 1/ Kdy se zlobí manžel na manželku? - Když si pověsí svůj kožich na cizí hák. 2/ Proč nosí muži pruhované pyžamo? - Protože se v noci dřou jak trestanci."— Transkript prezentace:

1 PLAY

2 1/ Kdy se zlobí manžel na manželku? - Když si pověsí svůj kožich na cizí hák. 2/ Proč nosí muži pruhované pyžamo? - Protože se v noci dřou jak trestanci. 3/ Které mléko je nejlepší? - Mateřské, protože je v sympatickém balení. 4/ Kdo vlastní nejmenší chatu na světě? - žena. Vejde do ní turista, ve stoje, a ještě musí nechat batohy venku. 5/ Jaký je rozdíl mezi mužem a žárovkou? - žádný, oboje lze nahradit svíčkou. 6/ Kdo byl prvním karbaníkem na světě? - Adam. Zahodil zeleň, vynesl kule a udělal první štych.

3 7/ Která žena je nejodvážnější? - Káča, protože čert měl dva rohy, dva ocasy a dlouhý jazyk. 8/ Kdo má nejlepší hnojivo? - žena. Sedne mužovi na klín a hned mu naroste mrkev. 9/ Jakých pět Shaskepearových dramat má mužské přirození? - 5 cm - Marnost nad marnost - 10 cm - Mnoho povyku pro nic - 15 cm - Jak se Vám líbí - 20 cm - Sen noci svatojánské - 25 cm - Zkrocení zlé ženy 10/ Kdy je žena nejukrutnější? - Když se koupe. Trápí dvě kozy a jednu kočku zároveň. 11/ Proč nemá kohout ruce? - Protože slepice nemá prsa ani kalhotky.

4 12/ Proč má zajíc dlouhé běhy? - Aby si neodřel pytlík, až poběží přes strniště. 13/ Proč je na světě tolik mravenců? - Protože ještě nebyl vynalezen tak malý prezervativ. 14/ Proč nenosí mravenci trenýrky? - Protože nosí vajíčka v zubech. 15/ Jaký je rozdíl mezi veverkou a mužským přirozením? - Veverka se honí a uteče, když se však honí mužské přirození, zůstane stát. 16/ Lze souložit v poledne na náměstí? - Samozřejmě. Je však nutno počítat s tím, že kolemjdoucí budou do toho kecat. 17/ Co má žena mezi nohama? - Polepšovnu. Tam změkne i ta nejtvrdší hlava. 18/ Lze oplodnit ženu v běhu? - Vyloučeno. žena s vyhrnutýma sukněma běží třikrát rychleji než muž se staženýma kalhotama.

5 19/ Lze oplodnit ženu na vzdálenost 1 metr? - Lze jen za předpokladu, že muž bude mít ptáka dlouhého 120 cm. 20/ Lze oplodnit ženu Hofmanskými kapkami? - Ano, pokud se má Hofman k činu. 21/ O co by přišla žena při umělém oplodnění? - O funění do ucha. 22/ Co je to vrchol opatření? - Když si jeptiška natáhne na svíčku prezervativ. 23/ Proč ženy bojují za mír? - Protože mají raději kulky u zadku než v zadku. 24/ Jaký je rozdíl mezi ženou a třešní? - žádný, obojí načíná pták. 25/ Proč nemůže být mužský úd zaměstnancem? - Do práce se musí honit - Občas mívá tvrdou hlavu

6 © 2004 Petr Novák pro ftipky.cz Všechna práva vyhrazena. Dotazy a námětyDotazy a náměty


Stáhnout ppt "PLAY. 1/ Kdy se zlobí manžel na manželku? - Když si pověsí svůj kožich na cizí hák. 2/ Proč nosí muži pruhované pyžamo? - Protože se v noci dřou jak trestanci."

Podobné prezentace


Reklamy Google