Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

NĚCO PRO ZASMÁNÍ použij myš.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "NĚCO PRO ZASMÁNÍ použij myš."— Transkript prezentace:

1 NĚCO PRO ZASMÁNÍ použij myš

2

3

4 Sedí hajný na posedu a čeká na srnce
Sedí hajný na posedu a čeká na srnce. Najednou vidí, jak čtyři cikáni nesou krmelec. Hajzlové jedni, co není přibitý nebo přivařený, to ukradnou, mumlá si pod vousy. Pak celej rozzuřenej namíří flintu a BÁC, BÁC,.... a dva cikáni spadnou mrtví na zem. Z krmelce vyleze skin a povidá : Do p….. práce, nový auto a hned dvě gumy v hajzlu. Povídá cikánka manželovi: "Hej Dežo, vzali nam ditě na zvlaštni školu." "Tak ať studuje, když na to má."

5

6

7 Blondýnka jede autem a zastaví ji policajt: Váš řidičák prosím
Blondýnka jede autem a zastaví ji policajt: Váš řidičák prosím. Blondýnka na něj chvíli nechápavě kouká. Je to taková kartička a je na ní Vaše fotka, snaží se pomoci policajt. Ona se začne přehrabovat v kabelce, po chvíli vyndá zrcátko a podá ho příslušníkovi. Ten se na něj podívá, vrací ho zpátky a praví: To jste měla říct hned, že jste také od policie, jeďte.

8

9

10 Proč šlo 19 blondýnek do kina? Protože je přístupný od osmnácti.
Víte proč blondýnky sedí u skříně? Protože poslouchají Kabáty Policajt zastaví blondýnu na ulici a říká: "Slečno, váš pes nemá košík." "Ale my nejdeme nakupovat," brání se blondýnka. "Promiňte, to jsem nevěděl." Čekají dvě blondýnky na zastávce. První se ptá druhé: "Čím jedeš?" A druhá odpoví: "Dvojkou. A ty?". "Trojkou". Obě se na chvíli odmlčí a čekají na své spoje. Po chvíli přijede dvacettrojka. První povídá druhé: "Pojď, pojedeme spolu!"

11

12

13 Černoch s papouškem na rameni vejde do obchodu a prodavačka praví:
Ten je krásný, odkud ho máte? Z Afriky, tam je jich plno. Odpoví papoušek. Přijde cikán do obchodu a ptá se prodavačky: "Máte tady ten vyrobek, co se menuje stejně jak já?" "A co máte přesně na mysli?" "No přeca Dežo Dorant."

14

15

16 Tři blondýnky zůstanou samy na ostrově
Tři blondýnky zůstanou samy na ostrově. Neví, co si počít, a tak tam tak sedí a sedí. V tom se jim zjeví víla a říká, že každé splní jedno přání. Tak první blondýnka říká, že by chtěla být chytřejší, aby se odtamtud nějak dostala. Rázem jí ztmavnou vlasy, je z ní brunetka a ta neváhá, vrhne se do vody a z ostrova odplave. Druhá blondýnka si přeje být chytřejší, než ta první. Stane se z ní černovláska, ta najde pár ostrých škeblí a s jejich pomocí nařeže rákos a vyrobí si člun, na kterém odpluje. Třetí chce být ještě chytřejší, než druhá. Najednou se z ní stane muž a odejde po mostě.

17

18

19 Skaut = dítě oblečené jako kretén, pod vedením kreténa oblečeného jako dítě
Meteorolog = expert, který dokáže přesně vysvětlit, proč se mu včerejší předpověď nepotvrdila Kamarádka = osoba opačného pohlaví, která má něco, co způsobuje, že se s ní nechceš vyspat Informatik = odborník, který vyřeší problém, který vůbec neexistoval, způsobem, kterému nikdo nerozumí Intelektuál = člověk, který dokáže více než dvě hodiny myslet na něco jiného, než na sex Hardware = ta část počítače, do které můžete kopnout, když přestane fungovat software

20

21

22 Jeden muž měl rád tři ženy a nemohl se rozhodnut, se kterou se má oženit. Tak dal každé 50 tisíc korun, aby s nimi udělaly, co uznají za nejlepší. První si nakoupila šaty, kosmetiku, šperky a praví: Udělala jsem, drahý, vše pro to, abys měl tu nejkrásnější ženu. Druhá nakoupila věci pro něho: oblečení, sportovní potřeby, nápojové soupravy do baru atd. To proto, drahý, abys věděl, jak na Tebe myslím .Třetí vrhla peníze do podnikání a po krátké době přinesla muži zpět 100 tisíc korun. Abys viděl, jak jsem šikovná. I zamyslel se muž a nakonec si vybral tu s největšíma kozama.

23

24 K O N E C


Stáhnout ppt "NĚCO PRO ZASMÁNÍ použij myš."

Podobné prezentace


Reklamy Google