Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Valašské vánoce... Mamo, ptá sa o Ščedrém dňu u stromečka ogárek: Toť to všecko ně nadělil Ježíšek ?? No baže, Ježíšek, kdo inší ?? Aha, takže Vy.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Valašské vánoce... Mamo, ptá sa o Ščedrém dňu u stromečka ogárek: Toť to všecko ně nadělil Ježíšek ?? No baže, Ježíšek, kdo inší ?? Aha, takže Vy."— Transkript prezentace:

1

2

3

4 Valašské vánoce... Mamo, ptá sa o Ščedrém dňu u stromečka ogárek: Toť to všecko ně nadělil Ježíšek ?? No baže, Ježíšek, kdo inší ?? Aha, takže Vy s tatú ste sa na mňa vysrali aj letos - že....?!

5

6 Sedí hajný na posedu a čeká na srnce. Najednou vidí,jak čtyři cikáni nesou krmelec. Hajzlové jedni, co není přibitý nebo přivařený, to ukradnou, mumlá si pod vousy. Pak celej rozzuřenej namíří flintu a BÁC, BÁC,.... a dva cikáni spadnou mrtví na zem. Z krmelce vyleze skin a povidá :Do prdele práce, nový auto a hned dvě gumy v hajzlu.

7

8 Blondýnka jede autem a zastaví ji policajt: Váš řidičák prosím. Blondýnka na něj chvíli nechápavě kouká. Je to taková kartička a je na ní Vaše fotka, snaží se pomoci policajt. Ona se začne přehrabovat v kabelce, po chvíli vyndá zrcátko a podá ho příslušníkovi. Ten se na něj podívá, vrací ho zpátky a praví: To jste měla říct hned, že jste policajtka, jeďte.

9

10 Potkají se dva kamarádi: Jak se Ti vede?Ale, budu se rozvádět.A proč, prosím tě? Ale, ráno u snídaně jsem se přeřekl.. ??? Chtěl jsem říct,miláčku, mohla bys mi, prosím Tě, uvařit kávu a místo toho jsem řekl.Ty krávo stará, posrala jsi mi celý život.

11

12 Černoch s papouškem na rameni vejde do obchodu a prodavačka praví: Je krásný, odkud ho máte? Z Afriky, tam je jich plno.Odpoví papoušek.

13

14 Co mají _ženy na prsou: 1. ve 20 letech ‑ sperma, 2. ve 40 letech ‑ zlato 3. v 60 letech ‑ gumu od tepláků..

15

16 Rozdělení mužů dle hudebních nástrojů: 1. do 20 let ‑ Flétnista ‑ vytáhne a hned hraje 2. 20 ‑ 35 let ‑ Houslista ‑ 5 minut ladí a pak hodinu hraje 3. 35 ‑ 45 let ‑ Klarinetista ‑ hodinu ladí a pak vrzne 4. 45 ‑ 55 let ‑ Basista ‑ 2x zabručí a je konec 5. 55 ‑ 65 let ‑ Ladič ‑ jenom ladí a hraje za něj někdo jiný 6. 65 a výše ‑ Kapelník ‑ neladí, nehraje, zato často ukazuje.

17

18 Ženy se dělí na: 1. Václavky: do 20 let ‑ drží se kořenů 2. Blešky: 20 ‑ 30 let ‑ skáčou z postele do postele 3. Tesilky: 30 ‑ 40 let ‑ jsou k neroztrhání 4. Sokolky: 40 ‑ 50 let ‑ když se svléknou, člověk řekne: "No nazdar!" 5. Cibulky: 50 let a výše ‑ čím více se svlékají, tím víc by člověk brečel.

19

20 Skaut = dítě oblečené jako kretén, pod vedením kreténa oblečeného jako dítě Meteorolog = expert, který dokáže přesně vysvětlit, proč se mu včerejší předpověď nepotvrdila Kamarádka = osoba opačného pohlaví, která má něco, co způsobuje, že se s ní nechceš vyspat Informatik = odborník, který vyřeší problém, který vůbec neexistoval, způsobem, kterému nikdo nerozumí Intelektuál = člověk, který dokáže více než dvě hodiny myslet na něco jiného, než na sex Hardware = ta část počítače, do které můžete kopnout, když přestane fungovat software

21

22 Jeden muž měl rád tři ženy a nemohl se rozhodnut, se kterou se má oženit. Tak dal každé 50 tisíc korun, aby s nimi udělaly, co uznají za nejlepší. První si nakoupila šaty, kosmetiku, šperky a praví: Udělala jsem, drahý, vše pro to, abys měl tu nejkrásnější ženu. Druhá nakoupila věci pro něho: oblečení, sportovní potřeby, nápojové soupravy do baru atd. To proto, drahý, abys věděl, jak na Tebe myslím.Třetí vrhla peníze do podnikání a po krátké době přinesla muži zpět 100 tisíc korun. Abys viděl, jak jsem šikovná. I zamyslel se muž a nakonec si vybral tu s největšíma kozama.

23


Stáhnout ppt "Valašské vánoce... Mamo, ptá sa o Ščedrém dňu u stromečka ogárek: Toť to všecko ně nadělil Ježíšek ?? No baže, Ježíšek, kdo inší ?? Aha, takže Vy."

Podobné prezentace


Reklamy Google