Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Ahoj chcete se zasmát? Doufám že až se budete smát nebudete padat za židle.Zapomeňte na svět kolem nás a ponořte se do světa humoru. Ahoj chcete se zasmát?

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Ahoj chcete se zasmát? Doufám že až se budete smát nebudete padat za židle.Zapomeňte na svět kolem nás a ponořte se do světa humoru. Ahoj chcete se zasmát?"— Transkript prezentace:

1

2 Ahoj chcete se zasmát? Doufám že až se budete smát nebudete padat za židle.Zapomeňte na svět kolem nás a ponořte se do světa humoru. Ahoj chcete se zasmát? Doufám že až se budete smát nebudete padat za židle.Zapomeňte na svět kolem nás a ponořte se do světa humoru.

3  Prodám všeobecnou encyklopedii, 45 dílů. Již ji nepotřebuji, před dvěma měsíci jsem se oženil. Moje tchyně ví naprosto všechno!

4  Přítelkyně se ptá přítele....Pepo,proč mas tak velké oči? Pepa na to: protože jsem dřív jako malý hodně plakal........a přítelkyně na to řekne: hmm,škoda že jsi víc nečůral...

5  Víš proč se trpaslík vždy cestou do práce směje? protože mu travička šimrá kuličky. (=

6  Ptá se vnuk dědy: "Dědo, neviděl jsi ty pilulky co jsem měl na lince? Bylo na nich napsáno LSD." „Vyser se na pilulky, ale viděl si toho draka v kuchyni?!?!"

7  Eskymák ke své eskymačce: „Čím jsi zabila toho medvěda, co leží před iglú?" "Tím bumerangem, co jsi měl na posteli." "Ještě jednou mi sáhneš na ponožky a zlomím ti deku!!!"

8  Cikán uloví zlatou rybku a ta mu chce splnit 3 přání. Cikán říká:1. chci být bílej 2. chci být v balíku 3. chci aby se na mě ženský lepily Rybka povídá:Čáry máry kuří nožka ať je z tebe always vložka!!!

9  Pepíček a maminka letí letadlem.Maminka Pepíčkovi řekne; Pepíčku na chvíli si odskočím na toalety, kdyby se ti chtělo zvracet tak tady máš pytlík. Maminka tedy šla, po chvilce se vrátila a ptá se Pepíčka; co se to tady stalo?(je to tam vše pozvracený) No, jak si odešla udělalo se mi špatně a vyzvracel jsem se do toho sáčku, měl jsem to plné tak jsem si trochu upil, a to ostatní udělali ti co mě viděli...  Pepíček a maminka letí letadlem.Maminka Pepíčkovi řekne; Pepíčku na chvíli si odskočím na toalety, kdyby se ti chtělo zvracet tak tady máš pytlík. Maminka tedy šla, po chvilce se vrátila a ptá se Pepíčka; co se to tady stalo?(je to tam vše pozvracený) No, jak si odešla udělalo se mi špatně a vyzvracel jsem se do toho sáčku, měl jsem to plné tak jsem si trochu upil, a to ostatní udělali ti co mě viděli...

10  Situace podvečer v manželské posteli: "Drahý, už jsme se asi měsíc nemilovali!" povídá manželka roztouženému manželovi. "Mluv za sebe," povídá muž.

11  Mami, koupíš mi zmrzlinu? Zlato, jen proto, že spím s tvým otcem mi ještě nemusíš říkat mami. A jak ti teda mám říkat? Normálně. Milane

12  Znáte nejznámější stroj? Já vám ho povím. Je to LK30U. Lopata krumpáč a 30 ukrajinců.

13  Ve vlaku říká pán paní:,,Paní řekněte svému synovi ať po mě neopakuje!!!´´,,Petříčku,nedělej ze sebe debila´´!!!

14  Víte proč je na světe tolik mravenců?? ne?? protože ještě nevymyslely malý kondomy!!

15  Sněhurka testuje trpaslíky, " Tak a teď vám položím otázku. Tři lidi - Ital, Čech a Němec skáčou z letadla. Ital skákal s padákem, Čech měl deštník a Němec skákal s prázdnou." " Kdo byl první na zemi ?? " Adam a Eva.Ty DEBILE !!!!!!!

16  3.cikáni slyšeli že když se vykoupou ve Vltavě ze budou bili tak mama vleze a přeplave a je bila-tata vleze a přeplave a je taky bilej dítě vleze do vody a v pulce se začne topit mama ho chce pro dítě skočit a tata ji chytí nech ho být cikána.

17  Víte proč mají cikáni doma tolik spiny protože,Mr. proper je skinhed.

18  Moře vyplaví na břeh zlatou rybku. Jde kolem starý dědeček a rybka mu povídá: "Když mě hodíš zpátky do moře, tak ti splním 3 přání!" A dědeček do ní kopne se slovy: "Já na tebe seru, já jsem kouzelný dědeček!"

19  tetička : proč bys chtěl bratříčka? Pepíček: abych se měl s kým dělit o pohlavky.

20  Honí lev dva policajty po městě. všichni doběhnou ke kašně a běhají kolem dokola. Po chvíli jeden policajt zafuní: "Počkej, zastavíme se a chvíli si vydechneme." Ten druhý: "Nemůžeme, vždyť nás dohoní a sežere!" - "Nesežere, máme tři kola náskok."

21  Nekouřím, nepiju, ani sprostě nemluvím.. Do hajzlu, zas mi ten vajgl spadl do piva!!!

22  Vytvořil:kujaros  Vytvořil:kujaros  zdroj:http://www.odpadak.net/


Stáhnout ppt "Ahoj chcete se zasmát? Doufám že až se budete smát nebudete padat za židle.Zapomeňte na svět kolem nás a ponořte se do světa humoru. Ahoj chcete se zasmát?"

Podobné prezentace


Reklamy Google