Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Podzim Sluníčko se rozloučilo s kytičkami, s travičkou, na cestu jim zamávalo paprskovou ručičkou. Jděte všichni honem spát, musím podzim přivítat.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Podzim Sluníčko se rozloučilo s kytičkami, s travičkou, na cestu jim zamávalo paprskovou ručičkou. Jděte všichni honem spát, musím podzim přivítat."— Transkript prezentace:

1 Podzim Sluníčko se rozloučilo s kytičkami, s travičkou, na cestu jim zamávalo paprskovou ručičkou. Jděte všichni honem spát, musím podzim přivítat.

2 Listopad Vítr přišel s listopadem, všechno listí padá na zem. Milé děti, těšte se, vítr zimu přinese.

3

4

5

6 Foukej, foukej Foukej, foukej, větříčku, shoď mi jednu hruštičku. Shoď mi jednu nebo dvě,budou sladké obě dvě.

7

8 Déšť Ťap, ťap, ťapy ťap, ťape voda pod okap. Vezmu deštník, klobouk, boty, Budu ťapat taky tak.

9

10 Naše Kaštanka  Kaštan Shoď mi kaštan, kaštane, vždyť se ti nic nestane, když mi jeden kaštan shodíš, jenom trochu hlavou hodíš.

11 Bříza Veverka Veverka sedí v pelíšku, louská devět oříšků. Šel tam tudy Pepek, se dvěma jí utek.

12

13 Barvičky Mám zelenou barvičku, tou nakreslím travičku. Žlutou tužkou housata, zasvítí jak ze zlata. A červená barvička? Ta nakreslí jablíčka. Už jsou zralá, nízko visí, pojďte děti, kousněte si!

14

15 Podzime Podzime, podzime, zas už nosíš deště, pěkně tě prosíme, počkej chvíli ještě. Kam vkročíš podzime, tam je plačtivý den, pěkně tě prosíme, počkej ještě týden. Listopad Vítr přišel s listopadem, všechno listí padá na zem. Milé děti, těšte se, vítr zimu přinese.

16

17 Konec… 


Stáhnout ppt "Podzim Sluníčko se rozloučilo s kytičkami, s travičkou, na cestu jim zamávalo paprskovou ručičkou. Jděte všichni honem spát, musím podzim přivítat."

Podobné prezentace


Reklamy Google