Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

VÁNOČNÍ TAJEMSTVÍ VÁNOČNÍ TAJEMSTVÍ Zpívá Hana Zagorová a Petr Rezek.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "VÁNOČNÍ TAJEMSTVÍ VÁNOČNÍ TAJEMSTVÍ Zpívá Hana Zagorová a Petr Rezek."— Transkript prezentace:

1

2 VÁNOČNÍ TAJEMSTVÍ VÁNOČNÍ TAJEMSTVÍ Zpívá Hana Zagorová a Petr Rezek

3 Ptám se tě, ptám... Ptám se tě, ptám... Co ti k vánocům dám. Co ti k vánocům dám. Co mi dáš ? Co mi dáš ?

4 Že se ptáš... Přece víš. Že se ptáš... Přece víš. Vždyť mě znáš. To je vánoční tajemství. Vždyť mě znáš. To je vánoční tajemství.

5 Ptám se tě dál. Oč bych já třeba stál... Jak to víš ? Ptám se tě dál. Oč bych já třeba stál... Jak to víš ?

6 Přemýšlíš, když jdu spát. Přemýšlíš, když jdu spát. O čem sníš … O čem sníš … Psst, to je vánoční tajemství. Psst, to je vánoční tajemství.

7 Já přála bych si sníh, aby ten večer padal stále za oknem. Já přála bych si sníh, aby ten večer padal stále za oknem.

8 ať vločky závidějí,že tu s tebou jsem. ať vločky závidějí,že tu s tebou jsem. A já bych na ně dých´, A já bych na ně dých´,

9 A taky bílý stůl, sváteční vůni A taky bílý stůl, sváteční vůni A ode všeho půl. A ode všeho půl. A všechno rovným dílem, spoustu balíčků. A všechno rovným dílem, spoustu balíčků. v bílém důlku hrníčků. v bílém důlku hrníčků.

10 krajinu bílou spící. krajinu bílou spící. A tebe rozesmátou, zářící jak svíčka. A tebe rozesmátou, zářící jak svíčka. A tvoje políbení na zavřená víčka. A tvoje políbení na zavřená víčka. Za hlasem zvonů do věží Z a h l a s e m z v o n ů d o v ě ž í pak naše přání poběží pak naše přání poběží a láska krásně zasněží a láska krásně zasněží

11 To najdeš tam, kam teď nikdo nesmí ! To najdeš tam, kam teď nikdo nesmí ! Ptám se tě ptám, Ptám se tě ptám, Je to rok nebo den, co tě znám ? Je to rok nebo den, co tě znám ? Je to sen, který snad nejde sám. Je to sen, který snad nejde sám. A co vánoční tajemství ? A co vánoční tajemství ?

12 Padá sníh, klade tmou na náš práh, naše vánoční tajemství. Padá sníh, klade tmou na náš práh, naše vánoční tajemství. Sníh, podívej ! Sníh, podívej ! Padá. Padá. Padá sníh. Vločku máš na řasách. Padá sníh. Vločku máš na řasách.


Stáhnout ppt "VÁNOČNÍ TAJEMSTVÍ VÁNOČNÍ TAJEMSTVÍ Zpívá Hana Zagorová a Petr Rezek."

Podobné prezentace


Reklamy Google