Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Sníh tancuje nad chalupou, pod botama louže křupou. Voda mrzne v potoce a v kožíšku z jinovatky vchází vrátky do zahrádky usměvavé Vánoce.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Sníh tancuje nad chalupou, pod botama louže křupou. Voda mrzne v potoce a v kožíšku z jinovatky vchází vrátky do zahrádky usměvavé Vánoce."— Transkript prezentace:

1

2 Sníh tancuje nad chalupou, pod botama louže křupou. Voda mrzne v potoce a v kožíšku z jinovatky vchází vrátky do zahrádky usměvavé Vánoce.

3 Za okny už se stmívá, to Ježíšek hodně práce mívá, čekejte ho s nadějí, že Vám dárky nadělí, u večeře u stolu mějte pěknou pohodu.

4 Nemusím se snažit dokazovat, že mám druhé ráda - jen proto, že jsou Vánoce. Nemusím se nutit ke štědrosti - jen proto, že jsou Vánoce. Ano, nemusím, ale zato si to o Vánocích ráda znovu připomenu.

5 Vánoční dary ať štěstí ti přinesou, radost do srdce blízcí ti zanesou, a úsměvem ať záříš celičký den, Vánoce jsou jako krásný sen.

6 Posílám Ti anděla, aby Tě chránil, posílám Ti lásku, které věříš, posílám Ti plamínek, ať Ti v srdci plápolá a přeji Ti ty nejkrásnější Vánoce.

7 V krbu oheň plápolá, jehličí pokojem voní, přichází vánoční nálada, zvoneček nádherně zvoní.

8 Pod stromeček balík zdraví - vzácný poklad, jak se praví. Lásku, štěstí, žádné hádky, spokojenost - hezké svátky.

9 Až svíce Vám na stromečku zazáří a zvonky začnou tiše hrát, já ač neviděna, Vám hodně lásky a štěstí k Vánocům budu přát.

10 Sean ka


Stáhnout ppt "Sníh tancuje nad chalupou, pod botama louže křupou. Voda mrzne v potoce a v kožíšku z jinovatky vchází vrátky do zahrádky usměvavé Vánoce."

Podobné prezentace


Reklamy Google