Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Jen jednou za rok přijdou Vánoce, jen jednou za rok se malý sněhem zachumelený stromeček promění v zářící světélko tichého lidského štěstí. Jen jednou.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Jen jednou za rok přijdou Vánoce, jen jednou za rok se malý sněhem zachumelený stromeček promění v zářící světélko tichého lidského štěstí. Jen jednou."— Transkript prezentace:

1 Jen jednou za rok přijdou Vánoce, jen jednou za rok se malý sněhem zachumelený stromeček promění v zářící světélko tichého lidského štěstí. Jen jednou za rok jsou lidská srdce tak blízko vedle sebe, že jedno druhé slyší.

2 Vánoce, to nejsou jen dárečky a překvapení, ale především láska, porozumění a štěstí.

3 Nevyhýbejte se Vánočním zvykům a rozkrajujte jablka, abyste viděli hvězdičku. Pouštějte lodičky, lijte olovo, házejte střevícem a nevstávejte od štědrovečerní večeře.

4 O Vánocích myslíme na ty, na kterých nám opravdu záleží. Jsou jako bílé vločky, snášející se na naši rozehřátou dlaň. I kdyby se nám nepovedlo všechny tyto vločky pochytat a pošeptat jim tiché vánoční přání na dlani, stále můžeme svá přání pošeptat do zimního vánku a ten je roznese do všech koutů k našim blízkým.

5 Otevři oči zimní kráse, zamrzlým okenním tabulkám a večerní obloze jasné a plné hvězd. Přivoň si k cukroví a nech se unášet podmanivou vůní jehličí. Naslouchej cinkání rolniček, dětskému smíchu na kluzišti a krásným koledám.

6 Vánoce jsou tu pro všechny. Pro mladé i staré, silné i slabé, bohaté i chudé. Pro všechny, kteří mají rádi tento kouzelný čas plný pohody.

7 Dárek není jen věc, která má určitou hodnotu. Dárek je především osobní poselství, které říká „mám tě rád“. A něco takového se penězi vyjádřit nedá. V dárku totiž dáváme sami sebe. A to je velká, slavná věc, kterou bychom o Vánocích měli zažít.

8 Zanechme na chviličku toho věčného shánění, shonu a nervozity. Zastavme se a staňme se na okamžik zase dětmi, které se těší na VÁNOCE.

9 Ten kdo nemá Vánoce v srdci, je nikdy nenajde pod stromečkem.

10 Časy se mění, ale kouzlo Vánoc zůstává.

11 Nikdy si nedělej starosti s velikostí vánočního stromku. V očích dětí je vždy vysoký přes 30 stop.

12 Ať tichá krása těchto milých svátků přinese radost a hřejivé vzpomínky také do celého nadcházejícího roku.

13 Veselé Vánoce, pod stromečkem balík zdraví, vzácný poklad, jak se praví..


Stáhnout ppt "Jen jednou za rok přijdou Vánoce, jen jednou za rok se malý sněhem zachumelený stromeček promění v zářící světélko tichého lidského štěstí. Jen jednou."

Podobné prezentace


Reklamy Google