Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Zastavit čas v tuto vánoční chvíli, poslouchat, jak andělé mávají křídly… A vidět štěstí všude kolem sebe, a cítit, jak sněhová vločka zebe… Kéž nejen.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Zastavit čas v tuto vánoční chvíli, poslouchat, jak andělé mávají křídly… A vidět štěstí všude kolem sebe, a cítit, jak sněhová vločka zebe… Kéž nejen."— Transkript prezentace:

1

2

3 Zastavit čas v tuto vánoční chvíli, poslouchat, jak andělé mávají křídly… A vidět štěstí všude kolem sebe, a cítit, jak sněhová vločka zebe… Kéž nejen o Vánocích ale po celé další roky nacházíme cestu k sobě radostnými kroky…

4 Koledy už znějí z dálky, zvěstují nám krásné svátky. Svátky plné tajných přání, setkání a pousmání. Na vánoce každý z nás do dětství se vrací rád.

5 Slyším je, už přicházejí, ťapkají krok po krůčku, v dálce se už děti smějí, vločka mizí v potůčku. Vánoce, ty svátky radosti, lásky,klidu, pochopení, každý každého pohostí, nic lepšího už nad ně není. Jsou to svátky vánoční!!!

6 Kupu bílých hvězdiček, záři dětských očiček při rozsvícení vánočního stromku ve vašem krásném domku, to, co lidé málo mají, a přesto to dobře znají, štěstí, zdraví v novém roce a lásku, zvláště na Vánoce Krásné prožití vánočních svátků přeje přeje Hanka – majena. Hanka – majena.


Stáhnout ppt "Zastavit čas v tuto vánoční chvíli, poslouchat, jak andělé mávají křídly… A vidět štěstí všude kolem sebe, a cítit, jak sněhová vločka zebe… Kéž nejen."

Podobné prezentace


Reklamy Google