Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Štědrý večer už se blíží, a mě stesk po Tobě u srdíčka tíží. Jeden dárek pod stromečkem bych si přála jen, a tím by se mi splnil můj nejkrásnější sen.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Štědrý večer už se blíží, a mě stesk po Tobě u srdíčka tíží. Jeden dárek pod stromečkem bych si přála jen, a tím by se mi splnil můj nejkrásnější sen."— Transkript prezentace:

1

2

3 Štědrý večer už se blíží, a mě stesk po Tobě u srdíčka tíží. Jeden dárek pod stromečkem bych si přála jen, a tím by se mi splnil můj nejkrásnější sen. I Ježíškovi už jsem dopis psala, že jen Tebe bych si přála. Až začnou na Štědrý den padat vločky z nebe, vzpomeň si na nás a na to, že miluji jen Tebe

4

5

6 Nebem letí Ježíšek, fouká mu pod kožíšek. Veze plný pytel dárků, pro každého má svou várku. Nalijte mu skleničku, zdrží se jen chviličku.

7 Ucpěte komíny, nepusťte Santu, použij cement a nebo maltu, otevři okno, nasaď si kulíšek, dárky ti přinese jedině Ježíšek Z oblohy se sypou hvězdičky, slyšet jsou koledy z dáli, zvěstuje anděl maličký, ať splní se vše, co k Vánocúm jste si přáli. Míša Hlaváčová - 3. třída


Stáhnout ppt "Štědrý večer už se blíží, a mě stesk po Tobě u srdíčka tíží. Jeden dárek pod stromečkem bych si přála jen, a tím by se mi splnil můj nejkrásnější sen."

Podobné prezentace


Reklamy Google