Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Moje Firma Zvěrolékařka Dobrý den.Mé jméno je Veronika Borbášová.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Moje Firma Zvěrolékařka Dobrý den.Mé jméno je Veronika Borbášová."— Transkript prezentace:

1 Moje Firma Zvěrolékařka Dobrý den.Mé jméno je Veronika Borbášová.
Mám vlastní knihu.Hodně se tam dočtete zajímavosti. Jmenuje se : Pomocte svým zvířatům.

2 Má kniha má hodně úspěch takže jsem napsala další díl CHRANTE SVÁ ZVÍŘATA.Tak a jdeme na to,měla jsem tu případ který jsem udělala hned s mim skvělým kolegou Radkem Kapkou. Bylo to poraněné štěně který ho pokousal buldog.Tak jsme museli na operační SÁL.Štěně bylo pokousané tak že mělo tolik ran a pokousání že jsme mysleli že je konec!!!!!!! Ale najednou mě něco napadlo…… A za chvíly se stal ZÁZRAK.Mě se to povedlo povedlo se mi že jsem zachránila štěně ale nebylo to po prví ale ani po druhé. Ale měla jsem jinačí a katastrofální případ.

3 Jeden z mích záchraných výletu
Jela jsem dlouhé hodiny a pak jsme zastavili u benzínky a slyšela zvuky za tou benzínkou.A tam byl kůň.Kůň tam chudák leží bez nikoho tak jsem vzala lékárničku a šla sem ho vyléčit.Nervalo to moc dlouho asi 20 min.Jo byl zraněný tak že snědl otrávené bobule.Jo a konec je vždy nejlepší když sem tam za pár dní přijela víte co mi řekli??? Nevíte???? Nevadí on tam stál a vedle sebe měl klisnu.

4 Tak to jsou oni

5 Toto je teda bylo štěně který mělo zlomenou nohu a jmenuje se Lili

6 Konec Tak to je vše řekla jsem vám vše ale poslední 2 věci.Číslo k mojí sestřičce je Ke mě na mobil: ,no a jinak se dozvíte vše na Děkuji vám za příjemné poslouchání a NASCHLEDANOU


Stáhnout ppt "Moje Firma Zvěrolékařka Dobrý den.Mé jméno je Veronika Borbášová."

Podobné prezentace


Reklamy Google