Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

ALGORITMIZACE A ZÁKLADY PROGRAMOVÁNÍ DATOVÝ TYP POLE – FIBONACCIHO POSLOUPNOST Vytvořila: RNDr. Ivanka Dvořáčková Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "ALGORITMIZACE A ZÁKLADY PROGRAMOVÁNÍ DATOVÝ TYP POLE – FIBONACCIHO POSLOUPNOST Vytvořila: RNDr. Ivanka Dvořáčková Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova."— Transkript prezentace:

1 ALGORITMIZACE A ZÁKLADY PROGRAMOVÁNÍ DATOVÝ TYP POLE – FIBONACCIHO POSLOUPNOST Vytvořila: RNDr. Ivanka Dvořáčková Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55březen 2013

2 Příklad FIBONACCIHO POSLOUPNOST a) Vytvořte algoritmus pro výpočet a výpis prvních N členů posloupnosti, jejíž každý další prvek je součtem dvou předcházejících, znáte-li první dva členy a 1 = 1, a 2 = 1. c) Program přepište v programu Free Pascal do počítače a odlaďte.

3

4

5

6 Použité zdroje HUBKA, J. a L. SILVERIO. Sbírka příkladů ze základů programování. Krajský pedagogický ústav Hradec Králové: Sdružení uživatelů počítačů JSEP a SMEP Hradec Králové, 1988. Všechny grafické prvky a obrázky algoritmů jsem vytvořila sama s využitím volně šiřitelného programu Open Office.


Stáhnout ppt "ALGORITMIZACE A ZÁKLADY PROGRAMOVÁNÍ DATOVÝ TYP POLE – FIBONACCIHO POSLOUPNOST Vytvořila: RNDr. Ivanka Dvořáčková Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova."

Podobné prezentace


Reklamy Google