Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM:5. ročník – Člověk a jeho svět – Přírodověda – Krtek obecný autor VM:Monika Živnůstková.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM:5. ročník – Člověk a jeho svět – Přírodověda – Krtek obecný autor VM:Monika Živnůstková."— Transkript prezentace:

1 název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM:5. ročník – Člověk a jeho svět – Přírodověda – Krtek obecný autor VM:Monika Živnůstková období vytvoření VM:září 2011 anotace:Výukový materiál je určen pro žáky 5.ročníku vzdělávacího oboru Člověk a jeho svět, vyučovacího předmětu Přírodověda, tematického okruhu – Krtek obecný. Formou prezentace zpracovává téma Krtek obecný. VY_32_INOVACE_Př.5.06_Krtek obecný-prezentace

2 Pamatuj si! Je hmyzožravec. Dobře vyvinutý hmat, čich a sluch. Oči má zakrnělé. Krtek žije pod zemí.Má válcovité tělo, hustou krátkou srst. Spotřebuje denně tolik potravy, kolik sám váží.

3 KOSTRA KRTKA OBECNÉHO

4 Krtek obecný Popis krtka drápy lopatkovité přední končetiny malé oči protáhlý rypák

5 Popište krtka- řešení lopatkovité přední končetiny malé oči protáhlý rypák drápy


Stáhnout ppt "Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM:5. ročník – Člověk a jeho svět – Přírodověda – Krtek obecný autor VM:Monika Živnůstková."

Podobné prezentace


Reklamy Google