Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

VY_32_INOVACE_P Ř.4.01- DOMÁCÍ ZVÍŘATA - PREZENTACE název šablony: Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM: 4.ročník - Člověk a jeho.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "VY_32_INOVACE_P Ř.4.01- DOMÁCÍ ZVÍŘATA - PREZENTACE název šablony: Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM: 4.ročník - Člověk a jeho."— Transkript prezentace:

1 VY_32_INOVACE_P Ř.4.01- DOMÁCÍ ZVÍŘATA - PREZENTACE název šablony: Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM: 4.ročník - Člověk a jeho svět - Přírodověda - Domácí zvířata autor VM: Ilona Baloghová období vytvoření VM: červen 2011 anotace: Prezentace pro žáky 4. ročníku ZŠ. Materiál je určen k výkladu učiva o kočce domácí. Žáci si prohlédnou obrázek kočky, seznámí se se stavbou těla a základními informacemi o jejím životě. Získané znalosti si ověří jednoduchým testem.

2 hlava krk trup přední končetiny ocas zadní končetiny  kočkovitá šelma  obratlovec, masožravec, savec  výborný zrak a sluch  hmatové vousy, zatažitelné drápy  loví skokem  dobrý vztah s lidmi

3

4 1) Kočka má: 4) Hlavní části těla kočky jsou: a) 2 končetiny a) hlava, krk, trup, křídla, ocas, nohy b) nemá končetiny b) hlava, krk, trup, přední a zadní končetiny, ocas c) 4 končetiny c) hlava, tělo, ploutve 2) Kočka je šelma: 5) Kočka zdomácněna: a) psovitá a) v Anglii b) kočkovitá b) v Egyptě c) mazlivá c) ve Francii 3) Tělo kočky je pokryto: 6) Mláďata kočky: a) srstí a) líhnou se z vajec b) peřím b) pěstujeme na zahradě c) šupinami c) rodí se živá

5 Test – správné řešení: 1c, 2b, 3a, 4b, 5b, 6c

6 C ITACE : O BRÁZEK STAŽEN DNE 14. 6. 2011 Z O FFICE. MICROSOFT. COM


Stáhnout ppt "VY_32_INOVACE_P Ř.4.01- DOMÁCÍ ZVÍŘATA - PREZENTACE název šablony: Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM: 4.ročník - Člověk a jeho."

Podobné prezentace


Reklamy Google