Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Název šablony: Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM: 1. ročník - Matematika a její aplikace - Matematika - Sčítání a odčítání v.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Název šablony: Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM: 1. ročník - Matematika a její aplikace - Matematika - Sčítání a odčítání v."— Transkript prezentace:

1 název šablony: Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM: 1. ročník - Matematika a její aplikace - Matematika - Sčítání a odčítání v oboru do 8 autor VM: Ilona Baloghová období vytvoření VM: leden 2012 anotace: Výukový materiál je určen pro žáky 1. ročníku ZŠ. Formou prezentace opakuje probrané učivo – sčítání a odčítání v oboru do 8. Žáci si nejprve zopakují sčítání a odčítání do 8 na slovních úlohách. Následně tvoří příklady ke znázorněným prvkům a na závěr příklady vypočítají. Vy_32_INOVACE_M.1.04-Sčítání a odčítání v oboru do 8-prezentace

2 5+3=85+3=8

3 7-3=47-3=4

4

5 5+3=____ 7+1=____ 4+2=____ 8-4=____ 6-2=____ 7-5=____

6


Stáhnout ppt "Název šablony: Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM: 1. ročník - Matematika a její aplikace - Matematika - Sčítání a odčítání v."

Podobné prezentace


Reklamy Google