Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

VY_32_INOVACE_Čj.1.02-Čtení písmen, slabik a slov-prezentace název šablony: Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM: 1. ročník - Jazyk.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "VY_32_INOVACE_Čj.1.02-Čtení písmen, slabik a slov-prezentace název šablony: Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM: 1. ročník - Jazyk."— Transkript prezentace:

1 VY_32_INOVACE_Čj.1.02-Čtení písmen, slabik a slov-prezentace název šablony: Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM: 1. ročník - Jazyk a jazyková komunikace - Český jazyk a literatura – Čtení písmen, slabik a slov autor VM: Ilona Baloghová období vytvoření VM: listopad 2011 anotace: Prezentace pro žáky 1. ročníku ZŠ. Materiál je určen k procvičení znalosti osvojených písmen. Po přečtení tiskacích tvarů spojí žáci malá písmena s velkými, připíší psací tvary. Následně přiřazují k obrázkům písmena, kterými začínají. Na závěr čtou slabiky, slova a kroužkují slova obsahující slabiku,,ta“.

2  Přečtěte písmena  Spojte čarou velké a malé písmeno  Připište psací tvary

3 L lV vT t

4 Čtěte slabiky a slova: llalálelélolilílulů lalálámemaláMíla lelémelemilémalé luElumeluMílu lomáloElo!Olo!

5 vvavávevévivívovuvů va váEvamáváválí vovoláIvo!Evo! vi vívilavílaloví vu EvuIvuEmu

6 ttatátetétitítotutů tatáOtatátavata tetetametetele tutátutetuOtu toTáto!Teto!Oto!

7 Zakroužkujte slova obsahující slabiku,,ta“: talířmilátele malina kazeta domatátasláma vata maso lopatamatka tapeta tanec pomalu

8 Citace: Obrázky staženy dne 26.11. 2011 z Office.microsoft.com


Stáhnout ppt "VY_32_INOVACE_Čj.1.02-Čtení písmen, slabik a slov-prezentace název šablony: Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM: 1. ročník - Jazyk."

Podobné prezentace


Reklamy Google