Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM:5. ročník – Člověk a jeho svět – Přírodověda autor VM:Monika Živnůstková období.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM:5. ročník – Člověk a jeho svět – Přírodověda autor VM:Monika Živnůstková období."— Transkript prezentace:

1 název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM:5. ročník – Člověk a jeho svět – Přírodověda autor VM:Monika Živnůstková období vytvoření VM:září 2011 anotace:Výukový materiál je určen pro žáky 5.ročníku vzdělávacího oboru Člověk a jeho svět, vyučovacího předmětu Přírodověda, tematického okruhu – Včela medonosná. Formou prezentace zpracovává téma Včela medonosná. VY_32_INOVACE_Př.5.05_Včela medonosná-prezentace

2 Včela medonosná Popis košíčekkartáček zadeček dva páry blanitých křídelhlava tykadla velké oči hruď

3 Včela medonosná vajíčko a larvy zavíčkovaný včelí plod roj

4 Pamatuj si ! Největší význam má včela pro opylování. Žije ve společenstvu. Ve včelstvu matka klade vajíčka. Trubci jsou včelí samečkové. Dělnice opylují rostliny, sbírají nektar a pyl. Dělnice stavějí plásty a krmí matku a larvy.

5 Popis včely - řešení košíčekkartáček zadeček dva páry blanitých křídelhlava tykadla velké oči hruď Obrázky použity z www.wikimedia.cz otevřená encyklopedie.Vloženo dne 25. 9. 2011www.wikimedia.cz


Stáhnout ppt "Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM:5. ročník – Člověk a jeho svět – Přírodověda autor VM:Monika Živnůstková období."

Podobné prezentace


Reklamy Google