Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:2. ročník – Člověk a jeho svět – Prvouka autor VM:Monika Živnůstková období.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:2. ročník – Člověk a jeho svět – Prvouka autor VM:Monika Živnůstková období."— Transkript prezentace:

1 název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:2. ročník – Člověk a jeho svět – Prvouka autor VM:Monika Živnůstková období vytvoření VM:Listopad 2011 anotace:Výukový materiál je určen pro žáky 2.ročníku vzdělávacího oboru Člověk a jeho svět, vyučovacího předmětu Prvouka, tematického okruhu – Rozmanitosti přírody. Formou pracovního listu žáci ve skupině přiřadí co patří k sobě, potom samostatně vymalují obrázek. VY_52_INOVACE_PRV.2.20 _Ovoce _pracovní list

2 Pamatuj ! Pracovní list 2.ročník malvice peckovice bobule Napiš další příklady.

3 Pracovní list 2.ročník Spojte ovoce víno švestka banán jablko broskev hruška třešeň višeň

4 Vybarvěte obrázek Pracovní list 2.ročník

5 Pracovní list 2.ročník Řešení peckovice malvicebobule Napiš další příklady. jablko hruška třešeň višeň meruňka víno rybíz angrešt

6 Řešení Pracovní list 2. ročník Obrázky použity z www. omalovánky k vytisknutí i online.Vloženo dne 6.11. 2011


Stáhnout ppt "Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:2. ročník – Člověk a jeho svět – Prvouka autor VM:Monika Živnůstková období."

Podobné prezentace


Reklamy Google