Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:3. ročník – Člověk a jeho svět – Prvouka autor VM:Monika Živnůstková období.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:3. ročník – Člověk a jeho svět – Prvouka autor VM:Monika Živnůstková období."— Transkript prezentace:

1 název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:3. ročník – Člověk a jeho svět – Prvouka autor VM:Monika Živnůstková období vytvoření VM:Červen 2012 anotace:Výukový materiál je určen pro žáky 3.ročníku vzdělávacího oboru Člověk a jeho svět, vyučovacího předmětu Prvouka, tematického okruhu – Člověk a jeho zdraví. Formou pracovního listu zpracovává téma – Chráníme si zdraví. Žáci vypracují ve dvojicích test. A samostatně nakreslí obrázek. VY_52_INOVACE_PRV.3.36_Chráníme si zdraví_pracovní list

2 Pracovní list 3.ročník- test 1.Jíme pravidelně4.Číslo záchranky 7.Číslo policie a) jednou denně a) 134 a) 306 b) třikrát denně b) 155 b) 157 c ) pětkrát denně c) 223 c) 158 2.Pijeme alespoň5.Číslo na hasiče 8.Integrovaný záchranný systém a) 1 litr vody a) 124 a) 789 b) 5 litrů vody b )150 b) 122 c) 2 litry vody c) 134 c) 112 3.Sladkosti jíme6.Přecházíme na9.Při nehodě nahlásíme telefonem a) třikrát denně a) na zelenou a)jméno, adresu moji b) každý týden b) na oranžovou b)adresu bydliště c) třikrát týdně c) na černou c)co,kde,kdy se to stalo, opatření Na volný list papíru nakreslete obrázek s tématikou,,PRVNÍ POMOC‘‘

3 Řešení testu 1. c, 2. c, 3. c, 4. b, 5. b, 6. a, 7.c, 8. c, 9. c


Stáhnout ppt "Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:3. ročník – Člověk a jeho svět – Prvouka autor VM:Monika Živnůstková období."

Podobné prezentace


Reklamy Google