Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:3. ročník – Člověk a jeho svět – Prvouka autor VM:Monika Živnůstková období.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:3. ročník – Člověk a jeho svět – Prvouka autor VM:Monika Živnůstková období."— Transkript prezentace:

1 název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:3. ročník – Člověk a jeho svět – Prvouka autor VM:Monika Živnůstková období vytvoření VM:Prosinec 2011 anotace:Výukový materiál je určen pro žáky 3.ročníku vzdělávacího oboru Člověk a jeho svět, vyučovacího předmětu Prvouka, tematického okruhu – Lidé a čas. Formou pracovního listu žáci ve skupině přiřadí co patří k sobě, potom samostatně nakreslí a vymyslí svůj vynález. VY_52_INOVACE_PRV.3.23_Lidé a technika _pracovní list

2 Telefon Lodní šroub Žárovka Oblouková lampa Pluh Bleskosvod František Ressler Bratři Veverkové Alexander Graham Bell Thomas Alva Edison František Křižík Prokop Diviš Pracovní list 3.ročník - spojte co patří k sobě

3

4 Pracovní list Nakresli jak si představuješ svůj vynález.


Stáhnout ppt "Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:3. ročník – Člověk a jeho svět – Prvouka autor VM:Monika Živnůstková období."

Podobné prezentace


Reklamy Google