Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:3. ročník – Člověk a jeho svět – Prvouka autor VM:Monika Živnůstková období.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:3. ročník – Člověk a jeho svět – Prvouka autor VM:Monika Živnůstková období."— Transkript prezentace:

1 název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:3. ročník – Člověk a jeho svět – Prvouka autor VM:Monika Živnůstková období vytvoření VM:říjen 2011 anotace:Výukový materiál je určen pro žáky 3.ročníku vzdělávacího oboru Člověk a jeho svět, vyučovacího předmětu Prvouka, tematického okruhu – Lidé kolem nás. Formou pracovního listu žáci ve skupině přiřadí co patří k sobě, potom vypracují otázky do křížovky. VY_52_INOVACE_PRV.3.21 _Povolání _pracovní list

2 Pracovní list 3. ročník architekt malíř kuchař pošťák policista knihovník

3 Řešení

4 Pracovní list pro 3. ročník programátor učitel zahradník doktor kosmonaut kadeřnice

5 Pracovní list pro 3. ročník Řešení

6 Křížovka 1 2 3 4 5 6 Obrázky použity z www. omalovánky k vytisknutí i online Obrázky použity z www. omalovánky k vytisknutí i online.Vloženo dne 25.10. 2011

7 Otázky do křížovky 1.Kdo staví domy. 2. Kdo hraje v divadle. 3.Kdo jezdí autobusem. 4. Vymetá komíny. 5. Maluje obrazy. 6. Kdo dělá balet.

8 ZED N ÍK HE RE C ŘI DIČ KOMINÍK M ALÍŘ BAL E T KA Řešení


Stáhnout ppt "Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:3. ročník – Člověk a jeho svět – Prvouka autor VM:Monika Živnůstková období."

Podobné prezentace


Reklamy Google