Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Kovoplastické pláště Fasádní systém E-learningová studijní podpora předmětu Pozemní stavitelství III Prezentace kapitoly 2.3 CZ 04.01.3/3.2.15.2/0326.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Kovoplastické pláště Fasádní systém E-learningová studijní podpora předmětu Pozemní stavitelství III Prezentace kapitoly 2.3 CZ 04.01.3/3.2.15.2/0326."— Transkript prezentace:

1 Kovoplastické pláště Fasádní systém E-learningová studijní podpora předmětu Pozemní stavitelství III Prezentace kapitoly 2.3 CZ 04.01.3/3.2.15.2/0326

2 Fasádní systém Základní konstrukční systémy kovoplastických fasád se dělí podle toho z které strany budou velké skleněné plochy zasklívány. Obvodový plášť montovaný z fasádního lešení se nazývá „Fasádní systém“. Obvodový plášť montovaný z interiéru je „Okenním systémem“ viz. samostatná prezentace 3. Fasádní systém jsme našli na stavbě správních objektů TDE ORCHARD Ostrava Mariánské Hory.

3 Fasádní systém -Technický popis: Nosný rošt fasádního pláště je vynášen obvodovým rámem stropní konstrukce. Na nosné kovové profily jsou nalepeny a přichyceny průhledné izolační panely systému „SG“ nebo „modulfasád“. Betonová konstrukce s izolací z kamenné vlny je kryta plechovými dílci odvětrávaného systému fasády.

4 Fasádní systém - stavba Fasádní systém a jeho realizace v Mariánských Horách Ostrava. Soubor kancelářských budov THE ORCHARD OSTRAVA..

5 Fasádní systém Příklad systému SG v řezu nosného profilu. Profil musí mít přerušený tepelný most a povrchová teplota nesmí být menší než teplota rosného bodu. Příklady táhnou, proto se při technické přípravě stavby používá vše co souvisí s realizací podobné stavby. Pro prezentaci konečného provedení jsme proto zvolili hotovou stavbu Auly VŠB TU Ostrava.

6 Příklad hotové fasády

7 Fasáda se stejnou kombinací pásu oken a kazetových doplňků

8 Kotevní rošt pro kazetovou fasádu

9 Technická dokumentace obvodového pláště Pohled na vstupní část

10 Fasádní systém a jeho realizace Transparentní fasádní plášť Fasádní systém a jeho realizace

11 Sádrokartonový kryt nadpraží

12 Fasádní systém a jeho realizace Hotový sádrokartonový kryt nadpraží

13 Fasádní systém a jeho realizace Větrací křídlo uprostřed skleněné stěny

14 Fasádní systém a jeho realizace Okraj vodorovné konstrukce

15 Fasádní systém a jeho realizace Konzolky nosných profilů fasády Zasklívací profil

16 Fasádní systém Založení a ukotvení nosného roštu stěny

17 Ttarnsparentní stěna a kazetový plášť Hunter Douglas Kombinace plášťů byla použita u obou křídel domu THE ORCHARD OSTRAVA. Dokumentace je rozdělena na fasádní a plášť parapety Hunter Douglas. Specifikovat je nutné i kotvy v dokumentaci. Kombinace obou systémů si nepřekáží a po zkušenostech u jiných staveb působí profesionálně.

18 Kombinování okenních pásů a parapetních kazet Technická dokumentace

19 Kotvení kazet Hunter Douglas Typy kotev Technická dokumentace obvodového pláště

20 Dokumentace fasádního pláště Nosný rošt transparentního okenního pásu

21 Fasádní systém a jeho realizace Okenní plášť je namontován a čeká se na kazety parapetu

22 Fasádní systém a jeho realizace

23 Fasádní systém a jeho realizace Kotvy FP Přikotvení okenního pásu a osazení kotev HD Kotvy HD


Stáhnout ppt "Kovoplastické pláště Fasádní systém E-learningová studijní podpora předmětu Pozemní stavitelství III Prezentace kapitoly 2.3 CZ 04.01.3/3.2.15.2/0326."

Podobné prezentace


Reklamy Google