Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

ZŠ T. G. Masaryka, Jihlava - Ondřej Partl Žákovská prezentace Následující práce, je prací žáka (žáků) ZŠ T. G. Masaryka Jihlava. Je určena pouze jako prezentace.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "ZŠ T. G. Masaryka, Jihlava - Ondřej Partl Žákovská prezentace Následující práce, je prací žáka (žáků) ZŠ T. G. Masaryka Jihlava. Je určena pouze jako prezentace."— Transkript prezentace:

1 ZŠ T. G. Masaryka, Jihlava - Ondřej Partl Žákovská prezentace Následující práce, je prací žáka (žáků) ZŠ T. G. Masaryka Jihlava. Je určena pouze jako prezentace výsledků práce žáků školy. 12.4.20151 Školní dílo Práci nelze dále šířit, veřejně prezentovat, kopírovat ani jinak upravovat.

2 ZŠ T. G. Masaryka, Jihlava - Ondřej Partl OObr.1

3  Jídelna  Kuchyňka  Tělocvična  Skříňky  Učebny  Chodby  Celkové shodnocení

4 ZŠ T. G. Masaryka, Jihlava - Ondřej Partl JJedna z nejlepších jídelen z celé Vysočiny.  Obr.2

5 ZŠ T. G. Masaryka, Jihlava - Ondřej Partl  Nově zrekonstruovaná kuchyňka.  Obr.3  Obr.4

6 ZŠ T. G. Masaryka, Jihlava - Ondřej Partl  Tělocvična je docela prostorná a přizpůsobená skoro na všechny druhy her a cvičení.  Obr.5

7 ZŠ T. G. Masaryka, Jihlava - Ondřej Partl  Prostory pro skříňky byly v roce 2005 přistavěny ke stavbě školy.  Obr.6

8 ZŠ T. G. Masaryka, Jihlava - Ondřej Partl  V informační učebně máme interaktivní tabuli a v některých učebnách jsou data projektory.  Obr.7

9 ZŠ T. G. Masaryka, Jihlava - Ondřej Partl  Chodby máme vyzdobeny výkresy žáků a fotky z různých akcí.  Obr.8 Obr.9

10 ZŠ T. G. Masaryka, Jihlava - Ondřej Partl  Naše škola je dobře připravená na výuku žáků pomocí: dobrých učitelů, kteří nám dokážou dané látky dobře vysvětlit a naše výsledky nejsou špatné.Také pomocí přístrojů a různé techniky.

11 ZŠ T. G. Masaryka, Jihlava - Ondřej Partl  Všechny obrázky jsou vyfoceny námi ze třídy. Informace nejsou od nikud staženy jenom přečteny a jsou naťukány z mojí hlavy.

12 ZŠ T. G. Masaryka, Jihlava - Ondřej Partl


Stáhnout ppt "ZŠ T. G. Masaryka, Jihlava - Ondřej Partl Žákovská prezentace Následující práce, je prací žáka (žáků) ZŠ T. G. Masaryka Jihlava. Je určena pouze jako prezentace."

Podobné prezentace


Reklamy Google