Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Z.Š. T. G. Masaryka, Jihlava - Josef Vejvoda Žákovská prezentace Následující práce, je prací žáka (žáků) ZŠ T. G. Masaryka Jihlava. Je určena pouze jako.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Z.Š. T. G. Masaryka, Jihlava - Josef Vejvoda Žákovská prezentace Následující práce, je prací žáka (žáků) ZŠ T. G. Masaryka Jihlava. Je určena pouze jako."— Transkript prezentace:

1 Z.Š. T. G. Masaryka, Jihlava - Josef Vejvoda Žákovská prezentace Následující práce, je prací žáka (žáků) ZŠ T. G. Masaryka Jihlava. Je určena pouze jako prezentace výsledků práce žáků školy. 13.4.20151 ZŠ T. G. Masaryka, Jihlava - jméno a příjmení Školní dílo Práci nelze dále šířit, veřejně prezentovat, kopírovat ani jinak upravovat.

2 Z.Š. T. G. Masaryka, Jihlava - Josef Vejvoda Tuto prezentaci pro vás udělal Josef Vejvoda (jeden ze zhruba 400 žáků této školy)

3 Z.Š. T. G. Masaryka, Jihlava - Josef Vejvoda Když vejdete do naší školy hlavním vchodem, tak si můžete všimnout vkladní skříně kterou se může škola pyšnit. Je v ní už mnoho trofejí.

4 Z.Š. T. G. Masaryka, Jihlava - Josef Vejvoda Naše jídelna je jedna z nejlépe provedených na vysočině. Dokazuje to také fakt, že používáme na výdej čip, který ovšem slouží také na obědnání obědů.

5 Z.Š. T. G. Masaryka, Jihlava - Josef Vejvoda Na naší škole je jedna z nejmodernějších jídelen. Jsou tam všechna možná vybavení pro výrobu různých pokrmů.

6 Z.Š. T. G. Masaryka, Jihlava - Josef Vejvoda Naše tělocvična je přizpůsobena k různým cvikům a sportům. V poslední době byly dokupovány různé pomůcky.

7 Z.Š. T. G. Masaryka, Jihlava - Josef Vejvoda Naše chodby si vyzdobujeme samy svými výtvory. Myslím že se nám to daří. Mě osobně se to moc líbí.

8 Z.Š. T. G. Masaryka, Jihlava - Josef Vejvoda Do skříněk jsme si začali dávat věci roku 2005. Jsou dokonce i barevné =-D

9 Z.Š. T. G. Masaryka, Jihlava - Josef Vejvoda V našem i.c. máme několik knížek a počítačů. To ale není to hlavní, především tam máme interaktivní tabuli, která je hodně užitečná na zkoušení atd.

10 Z.Š. T. G. Masaryka, Jihlava - Josef Vejvoda V naší škole máme dvě počítačové učebny. V jedné je 15 počítačů a v druhé je 17 počítačů.

11 Z.Š. T. G. Masaryka, Jihlava - Josef Vejvoda Hlava Učitel informatiky (A. Jelínek) Všechny foto jsem si nafotil sám


Stáhnout ppt "Z.Š. T. G. Masaryka, Jihlava - Josef Vejvoda Žákovská prezentace Následující práce, je prací žáka (žáků) ZŠ T. G. Masaryka Jihlava. Je určena pouze jako."

Podobné prezentace


Reklamy Google