Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

VY_32_INOVACE_09-03-5 Didaktický materiál pro protahovací a kondiční cvičení v tělesné výchově (6. – 9. ročník) Protahovací cviky 5 Autorem materiálu a.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "VY_32_INOVACE_09-03-5 Didaktický materiál pro protahovací a kondiční cvičení v tělesné výchově (6. – 9. ročník) Protahovací cviky 5 Autorem materiálu a."— Transkript prezentace:

1 VY_32_INOVACE_09-03-5 Didaktický materiál pro protahovací a kondiční cvičení v tělesné výchově (6. – 9. ročník) Protahovací cviky 5 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Barbora Chaloupecká ŠABLONA: III/2 – Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT Anotace Cvičební karty slouží pro lepší orientaci žáků v oblasti protahování. Mohou si podle karet poskládat svoji ideální rozcvičku. U žáků je tak rozvíjená samostatnost. Vhodné pro žáky 2. stupně. Vypracovala Mgr. Barbora Chaloupecká Oblast Člověk a zdraví

2 Protažení kyčle a kolene Ve vzpřímeném sedu drží obě ruce nohu za chodidlo a přitahují ji k tělu. Cvik opakujeme min. 2x po 8 sekundách.

3 Protažení kyčle a kolene V lehu na zádech k hrudníku přitáhneme jednu nohu, druhá zůstává natažená. Cvik opakujeme min. 2x po 8 sekundách.

4 Protažení nohou Celou váhu těla přenášíme na přední nohu, zadní noha je natažená. Chodidla jsou rovnoběžně a pata se dotýká podložky. Cvik opakujeme min. 2x na každou nohu po 8 sekundách.


Stáhnout ppt "VY_32_INOVACE_09-03-5 Didaktický materiál pro protahovací a kondiční cvičení v tělesné výchově (6. – 9. ročník) Protahovací cviky 5 Autorem materiálu a."

Podobné prezentace


Reklamy Google