Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Veřejnoprávní a soukromá média Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Čs. armády 777 399 01 Milevsko www.issou-milevsko.cz.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Veřejnoprávní a soukromá média Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Čs. armády 777 399 01 Milevsko www.issou-milevsko.cz."— Transkript prezentace:

1 Veřejnoprávní a soukromá média Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Čs. armády Milevsko

2 ŠkolaSOŠ a SOU Milevsko Autor Mgr. Josef Kašpar Název VY_32_INOVACE_05_B_08_MEV TémaVeřejnoprávní a soukromá média Anotace Žák se seznámí s veřejnoprávními a soukromými médii. Pochopí jejich podstatu fungování. Klíčová slovaMediální výchova, média, soukromé médium, veřejnoprávní Cílová skupinaŽáci maturitních oborů SOŠ a SOU Milevsko Datum tvorby Číslo projektu CZ.1.07/1.5.00/ III/2 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT

3 Metodický pokyn: Prezentace je zaměřena především na výklad učiva. 4. – 5. snímek: výklad učitele, popř. problémový výklad (využití mezerníku) 6. snímek: test (po kliknutí na příslušné logo přiletí řešení) 7. snímek: test (po kliknutí na textové pole přiletí „smajlík“) Inovativnost materiálu spočívá v samostatném zamyšlení žáků nad problémem (problémové vyučování – žák sám přichází na řešení zadaného úkolu), interaktivnost probíhá využitím ICT.

4 Veřejnoprávní médium Financováno z veřejných prostředků Česká televize Český rozhlas

5 Soukromé médium Financováno z reklamy a sponzoringu TV Nova TV Prima Family Barrandov

6 Veřejnoprávní médium - test Vyberte logo veřejnoprávní stanice VýborněTěsně vedle

7 Test Impuls Český rozhlas Rádio Kiss Která rozhlasová stanice nepatří mezi soukromá média?

8 Zdroje a citace Copyright (c) 2013 [Josef Kašpar] and its licensors (Corel). All rights reserved. AUTOR NEUVEDEN. [online]. [cit ]. Dostupný na WWW: AUTOR NEUVEDEN. [online]. [cit ]. Dostupný na WWW: nova.jpg&w=630 nova.jpg&w=630


Stáhnout ppt "Veřejnoprávní a soukromá média Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Čs. armády 777 399 01 Milevsko www.issou-milevsko.cz."

Podobné prezentace


Reklamy Google