Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

VY_32_INOVACE_09-03-3 Didaktický materiál pro protahovací a kondiční cvičení v tělesné výchově (6. – 9. ročník) Protahovací cviky 3 Autorem materiálu a.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "VY_32_INOVACE_09-03-3 Didaktický materiál pro protahovací a kondiční cvičení v tělesné výchově (6. – 9. ročník) Protahovací cviky 3 Autorem materiálu a."— Transkript prezentace:

1 VY_32_INOVACE_09-03-3 Didaktický materiál pro protahovací a kondiční cvičení v tělesné výchově (6. – 9. ročník) Protahovací cviky 3 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Barbora Chaloupecká ŠABLONA: III/2 – Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT Anotace Cvičební karty slouží pro lepší orientaci žáků v oblasti protahování. Mohou si podle karet poskládat svoji ideální rozcvičku. U žáků je tak rozvíjená samostatnost. Vhodné pro žáky 2. stupně. Vypracovala Mgr. Barbora Chaloupecká Oblast Člověk a zdraví

2 Protažení zad Leh na zádech, nohy za hlavu, natáhneme ruce a uchopíme špičky chodidel. Cvik opakujeme min. 2x po 8 sekundách.

3 Protažení třísel Vzpřímený sed na podložce, lokty tlačí kolena k podlaze, trup je zpevněný. Cvik opakujeme min. 2x po 8 sekundách.

4 Protažení nohou Zadní nohu pokrčíme, váhu přenášíme na přední nohu. Chodidla jsou rovnoběžně a pata se dotýká podložky. Cvik opakujeme min. 2x na každou nohu po 8 sekundách.


Stáhnout ppt "VY_32_INOVACE_09-03-3 Didaktický materiál pro protahovací a kondiční cvičení v tělesné výchově (6. – 9. ročník) Protahovací cviky 3 Autorem materiálu a."

Podobné prezentace


Reklamy Google