Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Vývin člověka po narození 2 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Křivánková. Materiál zpracován v rámci projektu Implementace.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Vývin člověka po narození 2 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Křivánková. Materiál zpracován v rámci projektu Implementace."— Transkript prezentace:

1 Vývin člověka po narození 2 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Křivánková. Materiál zpracován v rámci projektu Implementace ICT techniky do výuky dle ŠVP na ZŠ Slavkov u Brna, Tyršova 977.

2  do 15 let  růstová vlna  dospívání - druhotné pohlavní znaky  rozvoj logického myšlení

3 Obrázek 1

4 Obrázek 2

5  do 18 let  doznívá adolescence - konflikty s okolím  výborná schopnost učit se

6 Obrázek 3

7  do 30 let  ukončení vzdělání  zakládání rodiny - péče o děti (právní aspekty)

8 Obrázek 4

9  do 50 let  získávání a předávání životních zkušeností  vrcholná pracovní aktivita

10 Obrázek 5

11  do 65 let  předávání zkušeností  stárnutí - ženy - menopauza

12 Obrázek 6

13  do 75 let  ubývání fyzických sil  zdravotní potíže - nutná péče rodiny

14 Obrázek 7

15  nad 75 let

16 Obrázek 8

17 Zdroje: Obrázek 1 [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported na WWW: Obrázek 2 [cit ]. Dostupný pod licencí Public Domain na WWW: Obrázek 3 [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported na WWW: Obrázek 4 [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons Attribution-Share Alike 2.5 Spain na WWW: Obrázek 5 [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons Attribution 2.0 Generic na WWW: Obrázek 7 [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported na WWW: Obrázek 8 [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic na WWW:


Stáhnout ppt "Vývin člověka po narození 2 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Křivánková. Materiál zpracován v rámci projektu Implementace."

Podobné prezentace


Reklamy Google