Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Výrobek – vánoční vyšívané přání Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Nicol Stavělová. Materiál zpracován v rámci projektu.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Výrobek – vánoční vyšívané přání Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Nicol Stavělová. Materiál zpracován v rámci projektu."— Transkript prezentace:

1 Výrobek – vánoční vyšívané přání Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Nicol Stavělová. Materiál zpracován v rámci projektu Implementace ICT techniky do výuky dle ŠVP na ZŠ Slavkov u Brna, Tyršova 977.

2 Pomůcky: šablona s vánoční tématikou (zvonek / hvězda) tvrdý papír A4 pastelky nebo fixy vlna jehla na vlnu nůžky

3 Postup práce: Na tvrdý papír A4 obkreslíme šablonu. Do předkresleného tvaru šablony nakreslíme obrázek a napíšeme vánoční přání. Jehlou si „oděrujeme“ předkreslený tvar. Jehlou a navlečenou vlnou vyšíváme zadním stehem předkreslený tvar na tvrdém papíře – využíváme naznačených děr po obvodu tvaru.

4 Ukázka výrobku:

5 Zdroje : vlastní fotodokumentace


Stáhnout ppt "Výrobek – vánoční vyšívané přání Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Nicol Stavělová. Materiál zpracován v rámci projektu."

Podobné prezentace


Reklamy Google