Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace společnosti ČD – Telematika a.s. Představení společnosti při příležitosti mezinárodní konference SPI 2009.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Prezentace společnosti ČD – Telematika a.s. Představení společnosti při příležitosti mezinárodní konference SPI 2009."— Transkript prezentace:

1 Prezentace společnosti ČD – Telematika a.s. Představení společnosti při příležitosti mezinárodní konference SPI 2009

2 Kdo jsme ČD – Telematika a.s.  silná a stabilní akciová společnost s dlouholetou tradicí na trhu  společnost, která zabezpečuje výstavbu, správu, provoz a údržbu různých technologických celků pro zákazníky, kteří vyžadují spolehlivost, bezpečnost a dosažení plánované doby života, převážně v oboru telekomunikací  společnost, která poskytuje spolehlivé telekomunikační služby, zejména vysokorychlostní přenosové služby na technologiích DWDM, SDH, Ethernet, IP  společnost, která vyvíjí a provozuje celou řadu informačních systémů  společnost, která se zaměřila na management jakosti služeb a management spokojenosti zákazníků …Úspěch stavíme na našich zaměstnancích a spokojených zákaznících….

3 Struktura akcionářů ČD – Telematika a.s.

4 Historie ČD – Telematika a.s. 2008Zavedení nového systému řízení pracovníků v terénu. 2006 Zahájení výstavby sítí pro Ministerstvo vnitra ČR a poskytování služeb pro KIVS. 2005 Vklad odštěpného závodu ČD - Telematika, o. z. (1. 4. 2005) a rozšíření původní nabídky telekomunikačních služeb o produkty z oblasti informatiky. Změna názvu společnosti na ČD – Telematika a.s. (1. 5. 2005). 2004 Zavedení nových telekomunikačních služeb určených hlavně telekomunikačním operátorům působícím na českém trhu. 2003 Transformace firmy na akciovou společnost. 2002 Zahájení obchodního působení společnosti na českém telekomunikačním trhu. 1999 Zahájení výstavby vysokorychlostní páteřní optické sítě na základě exkluzivní dohody s ČD, s.o. o výstavbě ŽVPS (Železniční vysokokapacitní páteřní síť). 1994 Založení firmy ČD-Telekomunikace, s.r.o. jako investiční společnosti, jejímž posláním bylo vybudovat digitální telekomunikační síť využívající telekomunikačních kabelů s optickými vlákny a širokopásmových přenosových technologií.

5 Naše vize a mise ČD – Telematika a.s. Zákazníci ČD - Telematika a.s. se chce stát první volbou pro zákazníky, kteří vyžadují služby s vysokou spolehlivostí. ČD - Telematika a.s. chce být nepostradatelným partnerem zákazníků na jejich cestě k podnikatelským úspěchům. ČD - Telematika a.s. chce neustále sledovat potřeby zákazníků a nacházet pro ně nové efektivní způsoby řešení. Společnost ČD - Telematika a.s. chce poskytovat služby řízené účinným managementem jakosti služeb a managementem spokojenosti zákazníků. Poskytujeme služby odpovídající potřebám zákazníků, jsme společností se stabilní pozicí na trhu.

6 Naše vize a mise ČD – Telematika a.s. Zaměstnanci ČD - Telematika a.s. chce být preferovaným zaměstnavatelem na trhu díky hodnotám, které společnost a její zaměstnanci uznávají. ČD - Telematika a.s. motivuje a uspokojuje potřeby každého zaměstnance individuálně a podílí se na rozvoji jeho kvalifikace. Společnost vytváří každému zaměstnanci prostor pro vlastní seberealizaci s možností přímo se podílet na jejím dalším rozvoji. Všichni zaměstnanci si uvědomují svoji důležitost při týmové spolupráci a sdílejí společné hodnoty. Myšlenka každého zaměstnance společnosti se může stát základem dalšího úspěšného projektu.

7 Strategie společnosti ČD – Telematika a.s.  uplatňování osobní odpovědnosti za jakost služeb  motivace k maximálnímu využívání stávajících aktiv a efektivnímu plánování investičních prostředků  řízení produktivních úseků pouze prostřednictvím ekonomických ukazatelů (EBITDA, HV, strategický ukazatel)  centrální zajištění vybraných podpůrných procesů (zejména marketing, finanční řízení, lidské zdroje, služby)  marketingová podpora v oblasti vyhledávání příležitostí  hodnocení úseků dle dosahovaných výsledků  minimalizace podnikatelských rizik  proces a systém plánování  systém měření a kontroly Jak uplatňujeme strategii

8 Portfolio produktů a služeb v oblasti ČD – Telematika a.s.  servisu technologických celků, zejména telekomunikačních zařízení  elektronických komunikací  provozu podnikových informačních systémů, databázových systémů, systémů pro řízení procesů, atd.

9 Technické a personální zázemí ČD – Telematika a.s.  2. největší telekomunikační infrastruktura  3 500 km páteřní optická síť  400 přístupových bodů  71 metropolitních sítí  1 088 kvalifikovaných pracovníků  2 serverové farmy  8 regionálních servisních středisek  2 centrální dohledová pracoviště  4 specializované HelpDesky

10 Telekomunikační infrastruktura ČD – Telematika a.s. Disponujeme ojedinělou telekomunikační infrastrukturou pro poskytování služeb.

11 Čísla mluví za vše.. ČD – Telematika a.s.  staráme se o 20 000uživatelů počítačů 18 500uživatelů poštovních služeb 40 000 uživatelů telefonních služeb 20 000uživatelů různých IS a aplikací  provozujeme150 různých IS a aplikací, 6 různých komunikačních sítí  vyvinuli jsme200 různých IS a aplikací

12 Zaměřujeme se na kvalitu ČD – Telematika a.s. Naše služby splňují nejpřísnější kritéria dle standardů ISO a OHSAS. Důsledné dodržování kvality služeb a procesů je pro nás rozhodující prvek. ISO 9001:2000Systém managementu jakosti ISO 14001:2004Systém environmentálního managementu OHSAS 18001Systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci ISO 27001:2005Systém řízení informační bezpečnosti Společnost v současné době provádí přípravu certifikace dle ČSN – ISO 20000.

13 Dodavatelé a partneři ČD – Telematika a.s. ČD – Telematika a.s.

14 Významní zákazníci ČD – Telematika a.s. Správa železniční dopravní cesty, s. o. Ministerstvo vnitra ČR T-Systems Pragonet T-Mobile Czech Republic Telefónica O2 Czech Republic GTS Novera, a.s. CESNET České dráhy, a.s. České Radiokomunikace, a.s. KAPSCH ČR Sloane Park Property, a.s. ČSOB Leasing, a.s.

15 Děkuji Vám za pozornost. ČD – Telematika a.s. Pernerova 2819/2a 130 00 Praha www.cdt.cz info@cdt.cz Ing,Jaroslav ČERNÝ ČD – Telematika a.s. Nezamyslova 20a 615 00 Brno j.cerny@cdt.cz


Stáhnout ppt "Prezentace společnosti ČD – Telematika a.s. Představení společnosti při příležitosti mezinárodní konference SPI 2009."

Podobné prezentace


Reklamy Google