Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Staničář je simulátor železniční dopravy 17 různých stanic Některé jsou jenom stanice, některé obsahují i úseky tratí Jednotné obslužné pracoviště JOP.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Staničář je simulátor železniční dopravy 17 různých stanic Některé jsou jenom stanice, některé obsahují i úseky tratí Jednotné obslužné pracoviště JOP."— Transkript prezentace:

1

2 Staničář je simulátor železniční dopravy

3 17 různých stanic Některé jsou jenom stanice, některé obsahují i úseky tratí Jednotné obslužné pracoviště JOP Vhodné pro fanoušky železnice Program je Freeware Jízdní řády na celý rok Ke každé stanici plánek a grafikon Zábava na hodiny

4 Součástí simulátoru je: Builder je editor nádraží, jehož autorem je nyní Strainer. Dal editoru lepší uživatelské rozhraní a přidal řadu funkcí pro usnadnění práce při samotné tvorbě nádraží. Stag je editor grafikonu vlakové dopravy, jehož autorem je -bbf-. Tento velmi rozsáhlý editor umožňuje tvorbu jízdního řádu, generování náhodné dopravy, nastavení souprav vlaků apod

5 ► Projekt Staničář je projektem 21. století, kdy vznikl. Jedná se o simulátor řízení železniční dopravy. Cílem bylo umožnit tehdy nevídané možnosti: tvorbu vlastních stanic a editování grafikonu vlakové dopravy. Prakticky od začátku tyto editory existují. Postupem času se k projektu přidávali noví zájemci se stejným zájmem. Dnes již se dá mluvit o nemalém týmu, kam patří autoři podpůrných editorů, tvůrci helpů a stanic, design apod. Každý kdo má chuť přispět svým dílem je vítán.

6 Pokud máte zájem o tuto hru: www.stanicar.cz


Stáhnout ppt "Staničář je simulátor železniční dopravy 17 různých stanic Některé jsou jenom stanice, některé obsahují i úseky tratí Jednotné obslužné pracoviště JOP."

Podobné prezentace


Reklamy Google