Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

ZAMĚSTNANÍ UČITELE ZŠ ZÁKLADNÍ ŠKOLA. NÁPLŇ PRÁCE (CO DĚLÁM V PRÁCI) Učitel neboli pedagog je jeden ze základních činitelů výchovně- vzdělávacího procesu.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "ZAMĚSTNANÍ UČITELE ZŠ ZÁKLADNÍ ŠKOLA. NÁPLŇ PRÁCE (CO DĚLÁM V PRÁCI) Učitel neboli pedagog je jeden ze základních činitelů výchovně- vzdělávacího procesu."— Transkript prezentace:

1 ZAMĚSTNANÍ UČITELE ZŠ ZÁKLADNÍ ŠKOLA

2 NÁPLŇ PRÁCE (CO DĚLÁM V PRÁCI) Učitel neboli pedagog je jeden ze základních činitelů výchovně- vzdělávacího procesu. Učitelem označujeme osobu, která napomáhá procesu vzdělávání. Kvalitní učitel by měl napomáhat zlepšování prostředí, ve kterém se odehrává výchovný a vzdělávací proces, předávat své znalosti, motivovat žáky k získávání znalostí z dalších zdrojů, ale také rozvíjet jejich morální hodnoty. Učitel by neměl zapomenout ani na sebevzdělávání, neboť stejně jako jde vpřed doba, mění se i pohled na svět a přibývají nové znalosti

3 MÍSTO PRÁCE UČITELE (TYPY ŠKOL) Vysoká škola -->Vysoká škola je vzdělávací instituce. Jde o nejvyšší článek vzdělávací soustavy Vyšší odborná škola -->Vyšší odborné školy (VOŠ) poskytují absolventům středních škol zakončených maturitní zkouškou možnost dalšího zvyšování kvalifikace Akademie -->Akademie je původně označení filosofické školy, založené po roce 388 př. n. l. Internátní škola -->Internátní škola je škola, v jejíchž prostorách jsou všichni nebo někteří žáci a případně i učitelé zároveň během období výuky ubytováni. Základní umělecká škola -->Základní umělecká škola (zkráceně ZUŠ) je druh školy,který poskytují základy vzdělání v uměleckých oborech. Základní škola -->Základní škola je celosvětově základní článek vzdělávání nezletilých.

4 DOJÍŽDĚNÍ Auto :Dodge charger rok : 2006 Motor : V8 7. litru na 100.km

5 PLAT Zaručený nástupní plat pro učitele základní školy ve výši 20 tisíc korun.

6 KVALIFIKACE Kvalifikace se u učitelů požaduje pouze v některých státech. Podle amerického statistické úřadu Bureau of Labor Statistics je na základních školách 1.4 million učitelů a na středních školách 600 000 učitelů.

7 GRAF

8 ZDRAVOTNÍ POŽADAVKY Zdravotný Požadavky Jsou to požadavky kvalifikační, osobnostní a zdravotní.

9 VÝHODY Vyhody Není nutná reorganizace trídy. Uceni v lete. Díte si nemusí zvykat na nový kolektiv.

10 VYTVO Ř IL ROMAN DENYS DĚKUJU ZA ČAS. KONEC ZDROJE: WIKIPEDIE,ZAMĚSTNANÍ.CZ A OBRÁZKY GOOGLE.


Stáhnout ppt "ZAMĚSTNANÍ UČITELE ZŠ ZÁKLADNÍ ŠKOLA. NÁPLŇ PRÁCE (CO DĚLÁM V PRÁCI) Učitel neboli pedagog je jeden ze základních činitelů výchovně- vzdělávacího procesu."

Podobné prezentace


Reklamy Google